За кордоном надруковано понад 70 тисяч публікацій про тиск на опозицію в Україні - це вирок Зе-владі

За кордоном надруковано понад 70 тисяч публікацій про тиск на опозицію в Україні - це вирок Зе-владі
Читать на русском

"У липні багато аналітичних і новинних іноземних ЗМІ у своїх матеріалах прямо вказали на те, що через тиск на Віктора Медведчука і представників ОПЗЖ в Україні президент Росії дуже злий на Зеленського", стверджує Шамін.

В іноземних ЗМІ з лютого 2021 року надруковано понад 70 тисяч публікацій про тиск на опозицію в Україні.

"Це остаточний вирок Зе-владі, яка за кордоном асоціюється з політичними репресіями і провалами на всіх фронтах".

Про це в своєму блозі на сайті "Кореспондент" написав політтехнолог Володимир Шамін, передає "112 Україна".

"Для України в цьому всьому немає нічого хорошого - через політику влади і її жагу розправи над своїм головним опонентом Віктором Медведчуком країна втрачає нормальний імідж за кордоном, а разом із ним – інвестиції та туристів. Влада продає землю і встановлює диктатуру, перетворюючи Україну на колонію Заходу. Ніхто не буде вкладати кошти в колонію.

Але є й інший аспект. У липні переважна кількість аналітичних і новинних іноземних ЗМІ у своїх матеріалах прямо вказали на те, що через дедалі більший репресивний тиск на Віктора Медведчука і представників партії "Опозиційна платформа – За життя" в Україні президент Росії Володимир Путін дуже злий на Зеленського і тому відмовляється з ним зустрічатися в будь-якому форматі. А переслідування Зеленським Медведчука втягує Україну в небезпечну гру з Росією.

Зеленському і його банді дуже заважає Медведчук. Тому що він – альтернатива руйнівній політиці чинної влади. Медведчук - це інший шлях розвитку держави. Шлях збереження суверенітету, економічного і наукового потенціалу. Це не подобається західним кураторам Зеленського, це не подобається самому Зеленському, який маніакально боїться втратити владу.

Але річ у тім, що якщо Зе-влада може закрити рот вітчизняним ЗМІ, то до іноземних щупальця Банкової дістатися не можуть. З 70 тисяч публікацій у 59 тисячах різко критикують особисто Зеленського. Критикують за диктатуру, тиск на опозицію, закриття опозиційних ЗМІ тощо. Подейкують, Зеленський дуже болісно сприймає цю критику.

Ось що відбувається, коли до влади в країні приходять клоуни. На міжнародній арені країну так і сприймають і спілкуються з її керівництвом як з клоунами. За спиною домовляються про "Північний потік - 2", а клоуну наказують замовкнути.

Невже ми готові й надалі жити в такій ганьбі?" - задається питанням політтехнолог.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Прокуратура розглядає версію умисного вбивства знайденого повішеним глави БДУ Шишова
Зеленський розповів, на що Україна витратить "подарунок" від МВФ у 2,7 млрд доларів