За книгою Кличка навчатимуть студентів у Гарварді

За книгою Кличка навчатимуть студентів у Гарварді
Читать на русском

Гарвард - один з найвідоміших і найкращих університетів світу

Гарвардський університет включив книгу Володимира Кличка в свої навчальні програми. Йдеться про його авторський курс «Управління викликами».

Про це APnews пише з посиланням на прес-службу братів Кличків.

Як повідомляється, навчальний заклад буде використовувати методику кейсів спортсмена в своїх програмах MBA та Executive Education, допомагаючи студентам обговорювати реальні приклади і проблеми бізнесу.

За словами професорів університету, основна увага буде приділятися філософії «управління викликами» і факторів успіху, що полягає в зосередженості, спритності, координації і витривалості.

Відзначимо, що в книзі "Управління викликами" боксер Володимир Кличко описав 12 принципів, які він напрацював протягом спортивної кар'єри і успішно використовує в бізнесі і житті.

Довідка. Гарвард - один з найвідоміших і найкращих університетів США і всього світу, найстаріший вуз США. Цей навчальний заклад займає перше місце в країні за кількістю мільярдерів серед випускників.

Раніше APnews писав, що старший Кличко, Віталій, не так давно теж випустив книгу-комікс - збірник своїх косяків і ляпів.

Новини партнерів

В Україні з'явиться Конгрес місцевих і регіональних влад, який очолить Зеленський
Завтра Україна стане найтеплішою країною в Європі, - синоптик