За два місяці COVID-19 найбагатші люди світу збагатилися ще на 255 млрд доларів, - Forbes

За два місяці COVID-19 найбагатші люди світу збагатилися ще на 255 млрд доларів, - Forbes
Читать на русском

На першому місці опинився засновник Facebook Марк Цукерберг

За два місяця пандемії коронавірусу COVID-19 у світі мільярдери з ТОР-25 найбагатших людей світу сумарно збагатилися ще на 255 мільярдів доларів. Про це повідомляє видання Forbes.

На першому місці - засновник Facebook Марк Цукерберг - його статок збільшився на 31,4 млрд, до 86,5 млрд доларів.

Forbes відзначає, що за останні два місяці акції Fаcebook піднялися в ціні приблизно на 60%, досягнувши рекордних значень 22 травня. На цьому тлі Цукерберг перемістився з сьомого місця у списку найбагатших людей, яке він займав у квітні, на четверте.

На другому місці - засновник і керівник торгового онлайн-майданчика Amazon Джефф Безос - він заробив 29,9 млрд доларів, збільшивши статки до 146,9 млрд доларів. Він є найбагатшою людиною у світі за версією Forbes.

Зазначається, що в умовах пандемії, яка суттєво обмежила роботу фізичних ритейлерів, популярність торгових онлайн-майданчиків зросла. Це забезпечило зростання вартості акцій Amazon на 29% з березня.

Третю позицію зайняв голова Reliance Industries Limited Мукеш Амбані, який з березня збільшив свої статки майже на 20 млрд доларів. Після цього вони становлять 52,7 млрд доларів, а Амбані став найбагатшою людиною Азії.

На четвертому місці засновник другого за величиною після Alibaba китайського онлайн-магазину Pinduoduo Колін Чжен Хуан. Він став багатшим на 17,9 млрд доларів. Його статки оцінюються у 35,6 млрд, в загальному рейтингу він посідає 22-й рядок.

П'яте місце зайняв співзасновник і розробник Google Ларрі Пейдж став багатшим на 14,2 млрд доларів, його статки збільшилися до 63,6 млрд доларів. У загальному рейтингу він посідає восьму сходинку.

Варто зазначити, сумарний статок 25 найбагатших людей світу зараз становить близько 1,5 трильйона доларів, тобто приблизно 16% від стану всіх мільярдерів.

Читайте також:

Новини партнерів

Кількість хворих медиків у Харківській інфекційній лікарні зросла
Швеція запустила першу мережу 5G: відсьогодні вона доступна мешканцям Стокгольма