За дотриманням правил карантину у публічних місцях слідкуватимуть МВС та Нацгвардія

За дотриманням правил карантину у публічних місцях слідкуватимуть МВС та Нацгвардія
Читать на русском

Також контролюватиметься дотримання громадянами правил самоізоляції.

Міністерство внутрішніх справ України та Національна гвардія України будуть контролювати дотримання правил карантину в публічних місцях. Про це йдеться в Роз’ясненні щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, опублікованому на Урядовому порталі.

"Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях буде здійснювати МВС та Нацгвардія", - йдеться в тексті роз'яснення.

Також буде здійснюватися контроль над дотриманням громадянами самоізоляції або правил перебування в обсервації. Саме тому під час перебування на вулиці потрібно мати при собі документи які засвідчують особу. Це також дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

Так, за порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн. За порушення санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним захворюванням може бути кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що Уряд посилив карантинні міри в Україні. Так, з 6 квітня вулицею можна пересуватися лише вдвох. Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.

Як повідомляв APnews раніше, Уряд спростував обов'язок магазинів забезпечувати покупців масками.

Новини партнерів

Коронавірус становить загрозу для молодих людей - ВООЗ
Уряд спростував обов'язок магазинів забезпечувати покупців масками