За час війни від рук окупантів загинули шість медиків, 16 – тяжко поранені

За час війни від рук окупантів загинули шість медиків, 16 – тяжко поранені
Читать на русском

Окрім того, російські військові беруть медиків у заручники.

За час війни Україна втратила шістьох медиків, 16 внаслідок дій окупаційних військ отримали тяжкі поранення. Крім того, російські військові беруть медичних працівників у заручники.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву голови Міністерства охорони здоров'я Віктора Ляшка, яку він зробив під час брифінгу.

"Російські військові, порушуючи численні міжнародні конвенції, продовжують вчиняти напади на медичні установи. Убито 6 українських медиків, ще 16 отримали поранення", - повідомив він.

Крім того, за словами міністра, 20 березня окупанти взяли в заручники співробітників екстреної медичної допомоги, які супроводжували гуманітарні коридори. Але, на щастя, з ними вже все гаразд, їх визволили наші захисники.

"Вчора стався кричущий для всього світу випадок. У заручники потрапила бригада швидкої, яка супроводжувала гуманітарний конвой. На щастя, зараз медики перебувають у безпеці, на підконтрольній Україні території", - сказав Ляшко.

Раніше APnews повідомляв, за час війни в Україні окупанти обстріляли 135 медичних закладів. Більше того 9 – були знищені вщент, від них залишилося лише купа каміння та металу.

Новини партнерів

Окупанти обстріляли евакуаційні автобуси з дітьми з Маріуполя
В Україні окупанти обстріляли 135 лікарень, дев'ять зруйновано вщент