За 10 років у Великобританії перестануть продавати бензинові і дизельні машини

За 10 років у Великобританії перестануть продавати бензинові і дизельні машини
Читать на русском

Гібриди протримаються в продажу на п'ять років довше.

Великобританія прийняла рішення відмовитися від продажу нових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами починаючи з 2030 го року. Про це APnews повідомляє з посиланням на Reuters.

Відповідне рішення оголосив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Це означає, що термін переходу на електромобілі зрушили на десять років раніше. Єдиний виняток зроблять для гібридних авто.

Вони будуть в продажу на п'ять років довше. Відзначається, що старі автомобілі з ДВС забороняти поки не планується, але і більше їх ставати не буде. Повний же заборона на будь-яку дизельну і бензинову техніку на Туманному Альбіоні повинен набрати чинності в 2050-му році. Причому справа навіть не в тому, що жителям заборонять їздити на машинах з ДВС.

Просто в країні заборонять продаж будь-якого викопного палива. Також будуть закриті всі теплові електростанції, а опалення будинків стане виключно електричним. Однак першою країною, де зникнуть автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, швидше за все, стане Норвегія. До 2025 року в країні очікують повне зникнення попиту на бензинову і дизельну техніку, хоча рішення про заборону продажів поки не прийнято.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що водіїв очікує зростання цін на паливо. Це станеться після того, як пандемія коронавірусу піде на спад, розповів в розмові з APnews експерт.

Новини партнерів

Українців не повинні змушувати робити тест на COVID-19 в аеропорту - МОЗ
З'явився перший експрес-тест на COVID-19, який дає результати за 30 хвилин