З Жан-Клод Ван Дамом у головній ролі: Netflix вперше зніме фільм в Україні

З Жан-Клод Ван Дамом у головній ролі: Netflix вперше зніме фільм в Україні
Читать на русском

Міністр зазначив, що в Україні будуть знімати комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні "Останній найманець"

Популярний стрімінговий сервіс Netflix буде знімати фільм на території України вперше в історії. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра культури Олександра Ткаченка.

Міністр зазначив, що в Україні будуть знімати комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні "Останній найманець". Більшу частину фільму знімуть у Києві, ще частину - у Парижі.

"За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів - Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов", - йдеться у повідомленні.

За роботу відповідальні міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняні Star Media. Зйомки почались, вони будуть тривати до осені. Серед продюсерів Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко. Режисером виступив Девід Шарон, оператором-постановником - Т’єррі Арбогаст.

Ткаченко сподівається, що ця стрічка стане першою, яка отримає рібейти за новим законом про кіно в України.

З Жан-Клод Ван Дамом у головній ролі: Netflix вперше зніме фільм в Україні

Як повідомляв APnews раніше, журналісти не довіряють Нацраді, вона за визначенням не підходить для регулювання онлайн-медіа. Таку думку висловивли у НСЖУ.

Новини партнерів

Українська каратистка знесла ударом рулон паперу з голови нардепа Беленюка - відео
Вступ 2020 в Україні: ТОП-5 перспективних спеціальностей очима соціолога