"З якого переляку?": У Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі

"З якого переляку?": У Росії відреагували на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі
Читать на русском

Голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ РФ заявив, що "не вбачає смислового навантаження" у заявах президента України.

У Росії відреагували на черговий заклик президента України Володимира Зеленського провести зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним на Донбасі. Там вважають, що переговори з українською владою не мають жодного сенсу.

Про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, передає APnews з посиланням на ТАСС.

За його словами, "це заяви хорошого актора", і він "не вбачає в них смислового навантаження".

"Він (Зеленський, - ред.) пропонує зустріч на українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює", - заявив Джабаров.

Він також зазначив, що Зеленському "захотілося" заявити про себе, "ніби-то перехопити ініціативу" перед посланням президента РФ Путіна Федеральним зборам, яке буде оголошено в середу.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Зеленський публічно звернувся до Путіна із пропозицією зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна.

Новини партнерів

В окупованому Сніжному батько підірвав гранатою дворічну доньку, - ОБСЄ
Київ незабаром послабить карантин: Степанов назвав терміни