Зґвалтування в Кагарлику: голова Нацполіції пояснив причину трагедії

Зґвалтування в Кагарлику: голова Нацполіції пояснив причину трагедії
Читать на русском

За його словами, у селах просто немає молоді від 18 до 35 років, яка може поповнити ряди Нацполіції

Ситуація в Кагарлику - велика трагедія, яку в поліції переживають досі. Причиною того, що сталось, є нестача персоналу у сільській місцевості. Так вважає очільник Нацполіції України Ігор Клименко.

Він заявив, що в сільській місцевості все важче і важче підібрати персонал. Про це APnews пише з посиланням на його інтерв’ю РБК-Україна.

"Там ( у селах - ред.) просто немає молоді від 18 до 35 років, яка може поповнити ряди Нацполіції. І ніякі конкурси, ніякі атестації не допоможуть…Тобто ми маємо проблему, коли 30% населення України проживає в сільській місцевості, а 70% - у міській. І що робити в цій ситуації?", - сказав Клименко.

Він відмітив, що допомогти може інститут дізнавачів і кримінальних проступків, який планують зміцнити.

"У зв'язку з новим адміністративно-територіальним устроєм нашої держави ми створимо кущові підрозділи, які будуть розкривати тяжкі злочини і які будуть займатися профілактикою на всій території нових районів. Поліцейські відділення та станції по всій Україні будуть мінімізовані", - зазначив він.

APnews також писав, що під час досудового досудового розслідування кримінального провадження щодо тортур і зґвалтування в Кагарлицькому відділенні поліції про підозру повідомили чотирьом працівникам цього відділення.

Новини партнерів

Довіряли "святій людині". У Львові педофіл-побожник 15 років систематично гвалтував дівчаток
"Динамо" провело перший трансфер при Луческу