З Уханю вилетів літак з евакуйованими українцями на борту

З Уханю вилетів літак з евакуйованими українцями на борту
Читать на русском

Літак з евакуйованими українцями та іноземцями на борту вилетів з аеропорту китайського міста Ухань.

Літак з евакуйованими українцями та іноземцями на борту вилетів з аеропорту китайського міста Ухань, яке стало епіцентром епідемії вірусу COVID-19, в Україну, повідомила пресслужба Посольства України у Китайській Народній Республіці та Монголії.

“На виконання рішення уряду України, Посольство, в межах компетенції, завершило всі підготовчі заходи і розпочало 19 лютого ц.р. вивезення громадян України з міста Ухань та інших міст провінції Хубей. У евакуаційному списку 48 громадян України та 29 іноземців”, — вказали у дипломатичній місії.

О 8:30 за київським часом перші пасажири літака українського спецрейсу почали дорогу автобусами до міжнародного аеропорту Тяньхе (місто Ухань).

Усі громадяни України та іноземці, які будуть евакуйовані в Україну почали прибувати у місцевий аеропорт з 12:30 за київським часом.

О 14:00 у Києві розпочалася реєстрація пасажирів і багажу на спецрейс авіакомпанії SkyUp. Далі пасажири українського рейсу пройшли медико-санітарний контроль.

Після проведення інструктажу медиками на борту лайнера о 18:30 за київським часом — лайнер вилетів з Уханя.

Очікується, що літак прибуде в аеропорт Бориспіль про 8:00 ранку 20 лютого.

Нагадаємо, у середу, 19 лютого, літак авіакомпанії SkyUp приземлився в міжнародному аеропорту Уханя, Китай, для евакуації громадян України та іноземців через епідемії коронавірусу COVID-19. Українці та іноземці прибули до аеропорту і почали реєструватися на спецрейс. Пізніше, у МЗС повідомили, на евакуацію в Ухані з’явилися всі 48 заявлених громадян України та 29 іноземців.

Як повідомляв APnews раніше, літак, який має провести евакуацію українців вилетів з Києва до Китайської Народної Республіки.

Раніше, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, як відбуватиметься евакуація.

Новини партнерів

Бужанський пояснив, чому не встав під час хвилини мовчання
МОЗ визначилось з місцями для розміщення евакуйованих з Уханя українців