З резервного фонду Києва виділили 260 млн на медичне обладнання та ліки

З резервного фонду Києва виділили 260 млн на медичне обладнання та ліки
Читать на русском

Київ вже замовив ще 30 апаратів штучної вентиляції легень та десять апаратів тест-систем

Для закупівлі медичного обладнання, ліків, масок та інших засобів індивідуального захисту з резервного фонду бюджету Києва виділили 260 мільйонів гривень. Про це під час брифінгу повідомив мер міста Віталій Кличко.

"Ми виділили 260 мільйонів з резервного фонду бюджету міста Києва. Вони спрямовані на закупівлю необхідного обладнання, ліків та засобів індивідуального захисту для лікарень нашого міста", - сказав він.

Кличко поінформував, що Київ вже замовив ще 30 апаратів штучної вентиляції легень та десять апаратів тест-систем.

"Ми закуповуємо апарати штучної вентиляції легень, замовили ще 30 таких апаратів, а також десять апаратів тест-системи, маски, захисні костюми, халати для медиків", - зазначив мер Києва.

Як повідомляв APNews раніше, мер Києва Віталій Кличко заявив, що до Києва надійшли 62 тисячі масок, які місто замовляло напередодні.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко повідомив, що Київ закупив дві експрес-лабораторії, які призначені для діагностування коронавірусу COVID-19.

Також у Києві служби таксі Uber та Bolt почнуть безкоштовно доставляти на роботу медичних працівників під час тритижневого карантину у зв’язку із поширенням коронавірусу COVID-19 та скасування роботи метро.

Новини партнерів

Американський бізнесмен подав до суду на нардепа Дубинського. Документ
Київ закупив дві експрес-лабораторії для діагностування коронавірусу