З початку року ВВП України обвалився майже на 6% - Мінекономіки

З початку року ВВП України обвалився майже на 6% - Мінекономіки
Читать на русском

Результати діяльності більшості видів економічної діяльності у травні показали уповільнення темпів падіння на тлі пом'якшення карантинних обмежень

Через пандемію коронавірусу падіння економіки України протягом січня-травня 2020 року поглибилося до 5,9%. Про це повідомляє APnews з посиланням на огляд Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

"За підсумками січня-травня 2020 року скорочення обсягів ВВП оцінено Мінекономіки на рівні 5,9%", - йдеться у повідомленні.

Результати діяльності більшості видів економічної діяльності у травні показали уповільнення темпів падіння на тлі пом'якшення карантинних обмежень. Це підтверджує поліпшення індексу очікувань ділової активності порівняно з попереднім місяцем.

Негативний вплив поширення у світі коронавірусу та дія стримуючих чинників, сформованих у попередніх періодах, "стримували розвиток більшості видів економічної діяльності".

Як повідомляв APnews раніше, в Україні, починаючи з середи, 1 липня, підвищився прожитковий мінімум, від розміру якого залежать соціальні та трудові виплати, в тому числі розмір мінімальної пенсії.

Новини партнерів

У селищі, де живе Смолій, невідомі влаштували "акцію" з похоронними вінками і труною
Найбільший інтернет-магазин Amazon оштрафували в США за продаж товарів в Крим