З огляду на бекграунд Саакашвілі - 50%, що все закінчиться скандалом із Зеленським - політолог

З огляду на бекграунд Саакашвілі - 50%, що все закінчиться скандалом із Зеленським - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Антон Кучухідзе зазначив, що Михайло Саакашвілі абсолютно політично гнучкий

Третій президент Грузії та колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі після своєї появи в українській політиці не буде перетягувати на себе рейтинг президента Володимира Зеленського, тому що попри свою популярність має дуже низьку підтримку серед українців. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповів політолог-міжнародник Антон Кучухідзе.

"Мета призначення одна - через те, що він дуже близький до Зеленському, то він буде торпедувати медійно все. Звинувачувати в корупції та розкривати цю корупцію і так далі. Але медійне торпедування і процесуальне ведення - це різні речі. Медійно він буде підіймати ці питання, а далі вже правоохоронні органи як спрацюють", - зазначив Кучухідзе.

При цьому він вважає, що шанси повтору скандалу, як з п'ятим президентом Петром Порошенко, складають 50%.

"Тут не можна говорити прямо, що вони великі друзі, з огляду на певні відеоролики, які сьогодні крутяться - приколи 95 кварталу щодо Саакашвілі. Американська преса в зараз крутить приколи 95 кварталу на адресу Саакашвілі, коли він був при владі й те, що він говорив про олігархів, називаючи їх по прізвищах. З огляду на такий бекграунд, то я думаю, що це 50 на 50", - пояснив політолог.

Читайте також:

Також він нагадав, що Саакашвілі абсолютно політично гнучкий і може критикувати українського президента, хоча він і зробив певні висновки після минулого появи в політиці України.

"Треба розуміти, що це людина зі своїм характером і він політично абсолютно гнучкий, тому він буде торпедувати все, що йому подобається, а якщо йому щось не подобається, то він відразу буде атакувати Зеленського. Це не виключено. З минулого свого досвіду перебування при владі в Україні Саакашвілі зробив певні висновки і недавно він заявив, що з Аваковим у нього немає конфліктів. Все, що між ними сталося, це забулося? стакан з водою, який в нього полетів, пробачили один одному? Просто так стакан з водою не летить і такі речі не забуваються, а зараз він каже, що конфлікту немає ", - зазначив Кучухідзе.

Також він вважає, що Саакашвілі буде міняти свою позицію відповідно до політичної кон'юнктури, яка буде складатися.

Як раніше повідомляв APnews, призначення третього президента Грузії та колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі призведе до сплеску медійної активності, тому що саме це передбачає його новий пост.

Новини партнерів

СБУ спіймала полтавського депутата на хабарі в $160 000
В Китаї пропагандист закликав нарощувати ядерний потенціал країни, щоб протистояти США