З наступного тижня в Україні може початись масове тестування на антитіла до коронавірусу

З наступного тижня в Україні може початись  масове тестування на антитіла до коронавірусу
Читать на русском

Степанов зазначив, що у тому разі якщо все буде відбуватись згідно з планами, тестування на антитіла можуть почати наступного тижня

Голова Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов під час наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню COVID-19 заявив, що МОЗ готується затвердити алгоритм масової ІФА-діагностики, щоб виявити антитіла до коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Степанов зазначив, що у тому разі якщо все буде відбуватись згідно з планами, тестування на антитіла можуть почати наступного тижня.

"Також міністр додав, що вже 12 областей України на 100% виплатили надбавки до зарплат за березень медикам, які борються з коронавірусом. Решта регіонів проводять фінальні розрахунки. У деяких областях починаються виплати надбавок за квітень, зокрема Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф уже отримав на це близько 19 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews, в ЄС сказали, коли може бути готова вакцина від коронавірусної інфекції.

Новини партнерів

Комітет міністрів Ради Європи очолила Греція
По стопах Росії: чому нардепи хочуть заблокувати Telegram в Україні та чим це обернеться