З Італії останнім рейсом евакуюють понад 100 українців та іноземців

З Італії через коронавірус евакуюють понад 100 українців
Читать на русском

Група українців, яких терміново евакуюють з Венеції спецрейсом, поповнилась іншими громадянами України та іноземцями.

До групи українців, які летять на останньому рейсі з Італії приєдналися ще 27 чоловік, серед яких є іноземці, у яких право на проживання в Україні. Про це повідомив на брифінгу за спеціальним рейсом авіакомпанії Sky Airlines для евакуації українців міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами Дмитра Кулеби, група могла бути більше за 122 осіб, але остаточне рішення вилітати з Італії прийняли лише деякі з тих, хто погодився заздалегіть.

"98 осіб - це група з двох автобусів. До них ще ми додали 27 осіб, які виявили бажання евакуюватися з Італії. Ви можете запитати, чому тільки 27? Коли ми вперше оголосили, що буде такий борт і у нас є певний резерв і ми готові взяти додатково - багато хто погодився. Але коли почали обдзвонювати і говорити, що треба вилітати в стільки-то, то люди відмовлялися. Власне, всі, хто підтвердив свою згоду на виліт і змогли вчасно дістатися до аеропорту - вони сядуть на борт ", - сказав Кулеба.

Він також відразу попередив, що на борту окрім українців знаходяться ще чотири іноземці. двоє з яких мають дозвіл на постійне проживання в Україні.

"Це громадяни, які мають право на проживання в Україні. Ще двоє людей, у яких ми виявили ще паспорти інших держав, але для нас вони залишаються громадянами України, тому вони повернуться також додому", - сказав Кулеба.

До цього МЗС повідомляв, що з Італії спецрейсом привезуть 95 українців.

Як раніше повідомляв APnews, глава МОЗ екстрено звернувся до українців через необхідність посилити заходи по припиненню поширення коронавіруса COVID-19.

У мережі з'явилося відео, на якому зняли, як вулиці туристичної Венеції повністю спорожніли через пандемію коронавіруса.

Новини партнерів

Шмигаль анонсував поставку обладнання для боротьби з коронавірусом
Коронавірусна паніка: сотні українців стоять в заторах на кордоні з Польщею