З Еміратів в Україну прибуло 11 тонн гумдопомоги для боротьби з COVID-19

З Еміратів в Україну прибуло 11 тонн гумдопомоги для боротьби з COVID-19
Читать на русском

Україна отримала від ОАЕ захисні комбінезони, халати, маски, рукавички, бахіли і антисептичні засоби.

До аеропорту «Бориспіль» пізно ввечері 10 квітня рейсом еміратських авіаліній Etihad прибула партія гуманітарної допомоги. Про це повідомляє APnews з посиланням на Міністерство закордонних справ.

Повідомляється, що вантаж відправили Об’єднані Арабські Емірати для підтримки України у подоланні пандемії COVID-19.

"Вантаж вагою в 11 тонн містить захисні комбінезони, халати, маски, рукавички, бахіли та антисептичні засоби," - зазначили в МЗС.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба разом з Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом аль-Каабі зустріли в аеропорту гуманітарний вантаж.

"Емірати є особливим партнером для України. Україна та її громадяни глибоко вдячні керівництву ОАЕ за направлення 11 тонн медичних засобів, які вкрай потрібні українським лікарям і медичному персоналу для боротьби з коронавірусом", — заявив Дмитро Кулеба.

За його словами, отриманий від ОАЕ вантаж допоможе сотням українських лікарів продовжити самовіддано виконувати свою роботу та рятувати людські життя, а українцям – убезпечити себе від хвороби.

Як повідомляв APnews раніше, за тиждень до України прибуло чотири літаки з Китаю та Південної Кореї, які доставили необхідні засоби захисту для боротьби з коронавірусом.

Новини партнерів

В Україні на коронавірус захворіли вже 2511 чоловік - за добу виявили 308 нових випадків
В Україні на коронавірус захворіли 334 медичних працівників