З 1 вересня Україна хоче заборонити в'їзд автомобілів з придністровськими номерами

З 1 вересня Україна хоче заборонити в'їзд автомобілів з придністровськими номерами
Читать на русском

Таким своїм рішенням Україна висловлює підтримку територіальної цілісності Молдови

З 1 вересня Украіна хоче заборонити в'їзд автомобілів з придністровськими номерами. Таким чином український уряд хоче підтримати позицію молдовської сторони.

Про це APnews з посиланням на прес-службу посольства України в Республіці Молдова.

Повідомляється, що посол України Марк Шевченко офіційно поінформував молдовську сторону про рішення з 1 вересня 2021 року брати участь в міжнародному дорожньому русі і пропускати виключно ті транспортні засоби з Придністровського регіону Республіки Молдова, які будуть мати реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка і стікер "MD", разом з іншими транспортними засобами, зареєстрованими відповідно до законодавства Республіки Молдова.

Відзначимо, що Україна таким своїм рішенням висловлює підтримку територіальної цілісності Молдови і ситуації з невизнаною Придністровською республікою.

Додамо, що раніше автомобілі, зареєстровані в Придністров'ї, отримали можливість виїжджати за кордон при наявності нейтральних номерних знаків та наклейки на склі з буквами "MD". З тих пір пункти пропуску видали понад чотири тисячі таких нейтральних реєстраційних номерів.

Раніше APnews писав, що на кордоні України затримали двох жінок з підробленими ПЛР-тестами.

Новини партнерів

Клуби диму і 30-метрова пожежа. У США потяг з нафтовими танкерами вибухнув при зіткненні з фурою - відео
Червона зона: на Прикарпатті заборонять посадку та висадку пасажирів