З 1 березня українцям заборонять їздити в Росію за внутрішніми паспортами

З 1 березня українцям заборонять їздити в Росію за внутрішніми паспортами
Читать на русском

З 1 березня набувають чинності нові правила перетину кордону

Українці з 1 березня не зможуть більше їздити в Російську Федерацію за внутрішніми паспортами. Про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Так, для перетину українсько-російського кордону потрібен закордонний паспорт. Зміни викликані постановою Кабінету міністрів "Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією" від 18 грудня 2019 № 1056.

"З 1 березня 2020 перетин державного кордону з Російською Федерацією буде здійснюватися тільки при наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт)", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у відомстві нагадали про заборону перетину кордону з РФ через непідконтрольні Україні пункти пропуску на тимчасово окупованих Росією територіях.

"Громадяни України, які таким чином в'їхали на підконтрольну уряду України територію і перебувати на ній станом на 01.03.2020 року, не зможуть потрапити назад в місця свого постійного проживання через пункти пропуску через державний кордон України без паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонного паспорта) або через наявні контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування з ТОТ без відповідного дозволу для перетину лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей ", - підкреслили в міністерстві.

Новини партнерів

Глава МЗС України Пристайко розповів про проблеми з керівником ОП
Парламент готовий збиратися на позачергові засідання вночі - Стефанчук