З 1 березня українці зможуть стати у чергу на вакцинацію від COVID-19 онлайн: як це зробити

З 1 березня українці зможуть стати у чергу на вакцинацію від COVID-19 онлайн: як це зробити
Читать на русском

Послуга, яку МОЗ розробило спільно із Мінцифри, називається "Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19".

МОЗ спільно з Мінцифри створили онлайн-опцію, за допомогою якої можна записатися до листа очікування вакцинації від COVID-19. Так, з 1 березня кожен охочий українець матиме змогу стати у чергу на щеплення.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрової трансформації Ярослав Кучер, передає APnews.

За його словами, послуга називається "Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19".

"МОЗ спільно з Міністерством цифрової трансформації збільшили кількість послуг, які може отримати громадянин у своєму смартфоні або з комп’ютера, не виходячи з дому. Ми створили послугу "Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19", який буде доступний у застосунку та на порталі "Дія", - підкреслив Кучер.

Крім того, заступник міністра охорони здоров'я зазначив, що відповідна послуга стосується українців, які хочуть записатись у чергу, віком від 18 до 55 років, вакцинація яких за планом МОЗ передбачена на 5 етапі.

"Кожен охочий матиме змогу з 1 березня потрапити до цього списку. Зробити це можна буде на порталі "Дія", на застосунку, та за допомогою контактного центру, який ми вже зараз починаємо навчати і тренувати.

Коли, згідно дорожньої карти з вакцинації, настане відповідний етап, громадянам, які будуть у електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши найближчий пункт, конкретну дату та час візиту", - пояснив Ярослав Кучер.

Нагадаємо, що у ВООЗ назвали головну умову ефективності вакцинації від COVID-19.

Новини партнерів

Зеленський витратив 1688199 грн на політ в ОАЕ
У Сумах вчитель закликав дітей відсвяткувати 23 лютого, вибухнув гучний скандал