YouTube заблокував російський гімн - Роскомнагляд б'є на сполох

YouTube заблокував російський гімн - Роскомнагляд б'є на сполох
Читать на русском

Повідомляють, що причиною блокування стало "порушення авторських прав"

YouTube заблокував відео, в якому міститься гімн Росії. Про це заявили в Роскомнагляді й закликали росіян переходити "на російські відеохостинги".

Про це APnews пише з посиланням на офіційну заяву органу.

Повідомляють, що причиною блокування стало "порушення авторських прав". При цьому зазначили, що блокування платформою YouTube гімну Росії "це неприкрите і неприпустиме хамство по відношенню до всіх громадян країни".

Роскомнагляд вже направив на адресу компанії Google вимогу зняти обмеження на публікацію матеріалів, що містять гімн Росії, накладені для розміщення відеофайлів YouTube.

"Звертаємо увагу російських власників каналів, які розміщують свій контент на цій платформі, на доцільність переходу на російські відеохостинги", - підсумували в органі.

При цьому посилань на заблоковане відео не прикріпили. Відзначимо, що на момент написання статті на YouTube можна знайти відео, в яких міститься російський гімн - ми перевіряли. Ймовірно, мова йде про якийсь конкретний ролик.

APnews також писав, що Зеленський ввів в дію рішення РНБО по санкціям проти Росії та просить аналогічно вчинити США та Європу.

Новини партнерів

"Завадить тільки форс-мажор": Ляшко назвав дату початку вакцинації населення від COVID-19
В ЄС встановили, чи може Pfizer вбити людину