YouTube-партія Шарія довела свою спроможність завдяки "неолігархічності" - політолог

YouTube-партія Шарія довела свою спроможність завдяки "неолігархічності" - політолог
Ексклюзив
Читать на русском

Карасьов розповів, що називав партію Шарія "першої української партією YouTube" ще до виборів

В Україні можуть з'явитися створені в інтернеті партії, які з часом "перейдуть" в оффлайн. Про це повідомив український політолог Вадим Карасьов в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV.

"Я сказав би так - перша Ютуб - партія, яка потім як би стає, з онлайну переходить в оффлайн", - сказав він.

За словами Карасьова, такі партії можуть бути повноцінними і не відрізнятися від партій, які були створені традиційно. Головне, щоб вони "не були з олігархічного пулу".

"А як? Тут дуже важливий момент - все ж чому говорять, ну, загрузли в цьому болоті, це ж все-таки партії були, фінансові групи всі наші курували партії. Тому тут важливо, щоб як би, це не було. Ці ось партії нові, не були з олігархічного пулу ось цього ", - зазначив політолог.

Також Карасьов розповів, що називав партію Шарія "першої української партією YouTube" ще до виборів. Він вважає, що дана партія добре показала себе на виборах.

"Ось, я партію Шарія, ще коли до виборів, називав перша українська партія YouTube, YouTub-партія. Може бути. До речі, добре вони показали на виборах, показали добре. Далі я дивлюся, як це все працює. Ось, його ці всі блоги та мережева активність, може бути, ось зараз. Потім, якщо він повернеться сюди, то зрозуміло, вибори місцеві можуть бути. У всякому разі, це може бути. ось, і це, знаєте, як збоку. збоку прийшло. Звідки не чекали . Тому що весь час у нас же це партійні проекти, партійні проекти", - підкреслив політолог.

Як повідомляв APnews раніше, український політолог Вадим Карасьов вважає, що президент України Володимир Зеленський намагається сумлінно виконувати свою роботу, проте сама посада йому не підходить.

Нагадаємо, що політик повинен вміти бути віртуозним, щоб проводити переговори з представниками інших країн.

Новини партнерів

Щомісяця втрати майже 70 мільйонів гривень: Аеропорту "Київ" загрожує банкрутство через коронавірус
Під Офісом Президента противники Єрмака підпалили шину: поліція затримала одного з учасників