Ясько: ПАРЄ визнала Росію стороною мінських домовленостей

Ясько: ПАРЄ визнала Росію стороною мінських домовленостей
Читать на русском

За словами Ясько, українська делегація єдиним фронтом стояла за кожну правку, адже кожна правка і резолюція є дуже важливою для України.

Парламентська асамблея Ради Європи в моніторинговому звіті визнала Росію стороною мінських домовленостей та поставила вимогу припинити військову агресію проти України. Про це заявила під час виступу з трибуни у сесійній залі Верховної Ради голова української парламентської делегації в ПАРЄ, народний депутат Єлизавета Ясько.

"Українська делегація в ПАРЄ, яка складається з представників всіх фракцій, пройшла бойове хрещення та увійшла в 4 політичні групи, взяла участь у всіх пленарних засіданнях та розпочала роботу в комітетах. Як результат нашої роботи, ПАРЄ в моніторинговому звіті офіційно визнала Росію стороною мінських домовленостей та поставила вимогу припинити військову агресію проти України. Також в доповіді було зазначено про питання дотримання політики невизнання анексії Криму", - сказала Ясько.

За її словами, також Україна досягла певних результатів у роботі у коаліції "Балтік плюс".

"Ми злагоджено і консолідовано голосували разом та вирішували ряд питань. Також ми разом підписали декларацію про вимогу до Російської Федерації виконувати рішення і рекомендації, ухвалені в ПАРЄ. До декларації також приєдналися представники країн зі Словаччини, Великої Британії, Польщі, Ісландії", - повідомила Ясько.

Новини партнерів

МВС повідомило про запуск прив'язки електронного підпису до ID-паспорту
Гончарук: Уряд проситиме Нафтогаз зменшити премії керівництву компанії