Японські вчені почали тестувати вакцину проти коронавірусу на людях

Японські вчені почали тестувати вакцину проти коронавірусу на людях
Читать на русском

Тестування вакцини буде проводитись у госпіталі при університеті Осаки

В Японії стартап Anges Inc почав клінічне тестування потенційної вакцини проти коронавірусу на людях. Про це повідомляє APnews з посиланням на Kyodo News.

"Медичний стартап Anges Inc оголосив про початок першого в Японії клінічного тестування на людях потенційної вакцини проти нового коронавірусу", - зазначили у прес-службі стартапу.

Тестування вакцини буде проводитись у госпіталі при університеті Осаки. До початку липня потенційну вакцину введуть 30 здоровим людям. Після цього протягом восьми тижнів дослідники дивитимуться на побічні ефекти від вакцини та чи створює вона у пацієнтів антитіла проти COVID-19.

У тому разі, якщо перша фаза тестування потенційної вакцини підтвердить безпечність для людей, то на другому етапі коло осіб розширять до 400. Якщо друга фаза буде успішна, Anges Inc сподівається отримати дозвіл на продаж вакцини від уряду Японії між весною й осінню 2021 року.

Як повідомляв APnews раніше, Китайська національна компанія Biotec (CNBG) заявила про безпечність та ефективність однієї з вакцин проти коронавірусу, яку попередньо тестували на людях.

Новини партнерів

Малюська показав, куди пішли гроші в’язнів, які заплатили за VIP-камери в СІЗО. Фото
"Вали в Україну": в Польщі після матчу вболівальники образили екс-українця