Янукович подав ще один позов до ОАСК проти Верховної Ради

Янукович подав ще один позов до ОАСК проти Верховної Ради
Читать на русском

Президент-втікач вимагає визнати відсутність повноважень у парламенту щодо позбавлення звання глави держави.

Екс-президент України Віктор Янукович подав ще один позов до Окружного адміністративного суду Києва проти Верховної Ради. Цього разу він вимагає визнати відсутність у парламенту повноважень щодо позбавлення звання президента, крім як шляхом імпічменту.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Telegram-канал представниці Верховної ради в Конституційному суді Ольги Совгирі.

"Віктор Янукович подав до ОАСК ще один позов проти Верховної ради, в якому вимагає визнати відсутність у Верховної ради повноважень позбавляти звання президента України іншим способом, окрім як шляхом імпічменту", - написала вона.

Причому за словами Совгирі, ОАСК вже відкрив відповідне провадження та призначив справу до розгляду в порядку спрощеного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання. Це означає, що суд може ухвалити рішення у справі "практично будь-якої миті", уточнила Совгиря.

Раніше APnews повідомляв, що Окружний адмінсуд Києва вже відкрив провадження проти Верховної Ради за позовом Януковича. У ньому президент-втікач оскаржив постанову парламенту про усунення Януковича з посади.

Новини партнерів

У Криму через ожеледицю сталася масштабна ДТП: зіткнулися 13 авто
В Індії поїзд зійшов з рейок і перекинувся, є жертви