«Ялинку Януковича» хочуть поставити біля майбутнього музею Євромайдану

«Ялинку Януковича» хочуть поставити біля майбутнього музею Євромайдану
Читать на русском

Раніше планувалося розмістити «святкове» древо всередині музею, проте виникли непередбачені труднощі, розповів директор закладу.

«Ялинку Януковича» планують поставити біля входу до майбутнього музею Євромайдану. Про це повідомляє з посиланням на інтерв'ю виданню «Сегодня» глави установи Ігоря Пошивайло.

За словами управителя, за останні 7 років музею вдалося зібрати близько 4 тисяч унікальних експонатів. Одним з них є сумнозвісна ялинка Януковича.

"Якщо говорити про знакові експонати, безмовних свідків тих подій, то можна виділити, звичайно ж, ту саму знамениту ялинку. Вона збереглася, і є наміри або поставити її перед входом до майбутнього музею, або ж розмістити її частину в самому музеї", - заявив Пошивайло.

Як уточнив директор музею, раніше планувалося встановити «святкове» древо всередині установи, однак виникли непередбачені труднощі.

«Потім з'ясувалося, що вона заввишки як сам музей. Не виключено, що вона буде розміщена поруч з музеєм або ж в приміщенні буде експонуватися її частина. Треба зробити так, щоб музей не був музеєм однієї лише ялинки", - зазначив спікер.

Раніше APnews повідомляв, «роз'єднала людей»: «слуга народу» закликав не героїзувати Революцію Переваги.

Новини партнерів

Отруєння дівчаток в Боярці: мер міста розповів, навіщо відсторонив директора ліцею
До кінця 2021 року плануємо закінчити слідство по основним "справам Майдану", - Венедіктова