Якщо поділити суму застави для Медведчука на курс долара, стає ясно, що цю цифру прислали з США - Чаплига

Якщо поділити суму застави для Медведчука на курс долара, стає ясно, що цю цифру прислали з США - Чаплига
Читать на русском

За словами Чаплиги, влада на чолі з Володимиром Зеленським просто автоматично встановила ту суму застави, яку отримала з Вашингтона.

Дивна сума застави для голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука - це 11 мільйонів доларів США за курсом на 12 травня.

Політичний активіст і блогер Михайло Чаплига пояснив, звідки з'явилася дивна сума в 300 мільйонів 930 гривень, передає "Перший Незалежний".

"Густий смог огорнув Вашингтон... Все не міг зрозуміти, звідки взялися ті 930 гривень із 300 мільйонів застави для Медведчука...", – повідомив активіст у Facebook.

"Чому не 350 мільйонів? Або не 300? А все виявилося просто! Ви порахуйте, скільки це за курсом долар США/гривня! І все стане зрозуміло! Беремо курс 27,5 на міжбанку на 12 травня – отримуємо 11 мільйонів доларів США без кількох копійок", – навів розрахунки активіст.

Чаплига пояснив, чому у Вашингтоні під час розрахунку суми застави користувалися курсом на міжбанку на 12 травня.

"А чому беремо курс на 12 травня, запитаєте ви? Анархіст відповість: коли у Вашингтоні день - у нас ніч, коли в Києві день – у США ніч. Тому наші друзі з "Вашингтонського обкому" вночі змогли подивитися курс тільки на 12 травня. 13 травня у США ще не настало. Ось звідки ця дивна застава у 300 мільйонів 930 гривень", - констатував активіст.

За словами Чаплиги, влада на чолі з Володимиром Зеленським просто автоматично встановила ту суму застави, яку отримала з Вашингтона.

"Компрадорам вночі з Вашингтона надіслали цифру - "зелені" автоматом її оголосили. А думати "соросята" та інші іноземні агенти не навчені. Вони навчені виконувати команди "Сидіти!" та "Фас! Виконувати!" – наголосив він.

"Хто сказав - зовнішнє управління?! Ні, я ні на що не натякаю. Спасибі товаришеві Байдену за "незалежність"!" - пожартував політичний активіст і блогер Михайло Чаплига.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Відео з ПДР в обмін на 10% від штрафу: МВС хоче "натравити" водіїв один на одного, щоб знизити смертність на дорогах
Під будівлею суду, де обирають запобіжний захід Медведчуку, почалася бійка. Відео