"Якщо не проголосуєте - захищаєте КСУ": що сказав Зеленський на засіданні фракції "Слуг народу"

"Якщо не проголосуєте - захищаєте КСУ": що сказав Зеленський на засіданні фракції "Слуг народу"
Читать на русском

Зеленський закликав фракцію підтримати дострокове припинення повноважень чинного складу КС

Сьогодні відбулось засідання фракції "Слуга народу", на якій Президент Зеленський закликав депутатів підтримати перезавантаження КСУ. Він наголосив, якщо вони не підтримають це рішення, то автоматично захищають суддів Конституційного суду.

Про це APnews повідомляє з посиланням на його заяву, яку було опубліковано на сайті ОП.

Зеленський закликав фракцію підтримати дострокове припинення повноважень чинного складу КС. За словами Президента, якщо не відновити довіру суспільства до Конституційного Суду, країна втратить можливість отримати будь-яку міжнародну фінансову допомогу. Крім того, під загрозою опинилися безвізовий режим України з Європейським Союзом, а також підтримка з боку ЄС, НАТО, Міжнародного валютного фонду та інших міжнародних партнерів.

Володимир Зеленський наголосив, що неможливо відновити дію антикорупційного законодавства без ухвалення рішення про звільнення суддів Конституційного Суду.

«Будь-яке нове рішення парламенту, яке спробує відновити таку кримінальну відповідальність, буде апріорі непрацюючим. Його навіть не треба буде заново оскаржувати в Конституційному Суді», – сказав Президент.

Глава держави зауважив, що в такому разі будь-яке кримінальне звинувачення за порушення при декларуванні навіть після ухвалення нового закону щодо цього буде абсурдним і не матиме сили.

«Якщо ви проголосуєте за це рішення, ви голосуватимете для народу. В іншому разі ви захищаєте суддів Конституційного Суду», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що нардепи з фракції «Слуга Народу» мають нагадати українцям, що вони є сучасними політиками нового типу. Та зауважив, щоб нардепи вчасно прийняли бюджет на 2021 рік.

APnews також писав, що депутати "Слуги народу" підтримають розпуск КСУ, якщо судді не підуть самі.

Новини партнерів

В Чернігівській області в страшному ДТП з прокурором загинули двоє людей
У Білорусь не пропустили тяжкохворих українців, які потребують трансплантації органів