Якщо буде повномасштабна війна – навіщо нам санкції "після" - Зеленський

Якщо буде повномасштабна війна – навіщо нам санкції "після" - Зеленський
Читать на русском

Такий стан речей є нечесним для України, упевнений президент.

Міжнародні санкції проти Росії "після" не допоможуть запобігти повномасштабному вторгненню на територію України. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву Володимира Зеленського під час спілкування з журналістами іноземних ЗМІ.

За словами президента України, він неодноразово спілкувався на тему санкцій із Джо Байденом - і "ніяких окремих питань" до нього у Зеленського немає. При цьому багато країн говорять про превентивні речі.

"Але якщо ми не в НАТО, то ми захищаємо себе самі. І коли ти віч-на-віч з дуже непростою державою, ти запитуєш, а що таке "санкції після"? Кому вони адресовані? Україні? Вибачте, але я не знаю, що Якщо буде повномасштабна війна, то навіщо нам санкції "потім", - заявив Зеленський.

Подібні санкції "після" забезпечують безпеку країн Євросоюзу, а не України. До того ж ця безпека забезпечується за рахунок нашої країни. І подібна ситуація є нечесною, наголосив президент.

Раніше APnews наводив заяву Володимира Зеленського, що відмивання російських грошей є проблемою багатьох світових столиць.

Новини партнерів

Не бажаю Німеччини те, що переживаємо ми – Зеленський розкритикував ФРН за позицію щодо "ПП-2"
Зеленський відповів, як Україна готується до повномасштабної війни