"Якась окрема держава": Кравчук розповів про компроміси по Донбасу

"Якась окрема держава": Кравчук розповів про компроміси по Донбасу
Читать на русском

Леонід Кравчук запевнив, що компроміси не стосуються суверенітету України

Новий глава української делегації в Тристоронньої контактній групі в Мінську Леонід Кравчук вважає, що є два можливих компромісів по Донбасу. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю політика "Суспільному".

"Особливий статус Донбасу. Я це не сприймаю, тому що мені незрозуміло, що це таке. Але я можу сприйняти не "особливий статус", а "особливу систему управління" в цих регіонах. Це вже компроміс. Управління, але не статус", - заявив Кравчук.

При цьому він нагадав, що свого часу підписав закон про вільну економічну зону на Донбасі.

"Це міг би бути один з кроків для того, щоб люди почали діяти, та розв'язувати складні питання, залучаючи туди інвестиції, щоб порівняно швидко відновити життя і дати людям шанс працювати, заробляти та жити нормально", - зазначив політик.

Водночас він зазначив, що компроміси не стосуються суверенітету України

"Це вже якийсь окрема держава буде, з якимись особливими політичними повноваженнями. Можемо домовитися, що вони можуть мати свою поліцію, свої внутрішні силові структури, може дійти вже до армії, до прикордонників. Тоді це вже не буде територія в складі Україна", - підсумував Кравчук.

Як повідомляв раніше APnews, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації в Донбасі.

Новини партнерів

Від Потапа до Дорофєєвої. Де та як відпочивають українські зірки влітку 2020
У Хмельницькій області молодий хлопець убив жінку через відмову в сексі за гроші