Як Яценюка не хапав, троянди не дарував: побитий нардеп від "Слуги народу" розповів про бійку з Барною

Як Яценюка не хапав, троянди не дарував: побитий нардеп від "Слуги народу" розповів про бійку з Барною
Читать на русском

Дмитро Соломчук зазначив, що Олег Барна прийшов на ефір негативно налаштований

Народний депутат від "Слуги народу" Дмитро Соломчук звернувся до правоохоронців через напад в прямому ефірі екс-нардепа Олега Барни. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву побитого політика.

За словами Соломчук, Барна вже прийшов на ефір негативно налаштований і використовував ненормативну лексику в спілкуванні.

"Я вважаю, що такі люди повинні бути ізольовані від суспільства, тому що йому можуть зробити зауваження на вулиці і він може накинутися. Це дійсно неадекватна поведінка. Я просто поставив три питання: "Чому при минулому президенті він був народним депутатом, і вони все субвенції та державну підтримку давали холдингам, а не малим сімейним фермам? Чому Петро Порошенко, ніколи не бувши в бізнесі, має один з найбільших агрохолдингів в країні? Вводячи мораторій заганяли в холдинг людей, називали ціну, за яку можна взяти в оренду, і все, у людей іншого виходу не було", - розповів потерпілий нардеп.

При цьому він вказав, що під час бійки Барна не хапав його за геніталії, як Арсенія Яценюка у 2015 році при спробі винести тодішнього прем'єр-міністра з трибуни Верховної Ради, і не дарував троянди.

"Я з ним більше не спілкувався. Я краще в хліві з коровами поспілкуюся, ніж з ним", - підсумував Соломчук.

Також він зазначив, що заява в правоохоронні органи вже написана.

Як раніше повідомляв APnews, колишній народний депутат Олег Барна влаштував бійку з представником "Слуги народу" Дмитром Соломчуком прямо в прямому ефірі одного з українських телеканалів.

Новини партнерів

У Британії батько дев'ятирічного хлопчика, який помер від удару блискавки, пожертвував його органи на порятунок дітей
П'ять українських моряків заразилися малярією, один з них помер