"Всі забули про корупцію, війну і тарифи": як політики використовують епідемію і карантин у своїх цілях

"Всі забули про корупцію, війну і тарифи": як політики використовують епідемію і карантин у своїх цілях
Ексклюзив
Читать на русском

Незабаром Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання, де мають обговорити ряд питань, в тому числі і питання про введення надзвичайного стану в країні через коронавірус.

В інформаційному полі все частіше звучить інформація про те, що в Україні хочуть ввести надзвичайний стан. Хоча і введення карантину, скасування громадського транспорту і вже прийняті владою заходи - лякає суспільство не менше. Багато хто вважає, що на подібних заходах хтось намагається нажитися або "пропхати під шумок" якісь закони.

APNews опитав політологів про те, як політичні сили можуть використовувати карантин або надзвичайний стан в своїх інтересах.

Олексій Якубін - політолог, кандидат політичних наук

Мені здається, чітко видно, що всередині самої влади є силовий блок Авакова, який би дуже хотів введення надзвичайного стану, адже в такому випадку його становище значно посилиться.

Якщо говорити про Президента, то у нього більш балансуюча стратегія. З одного боку - це вжиті заходи, пов'язані з карантином, з іншого боку - сигнал про економічну сферу, бізнес-сферу його змушують балансувати. В принципі, це стратегія правильна, але ті заходи, які були введені, - вони, за великим рахунком, були введені, щоб владу не звинуватили в бездіяльності. Простіше кажучи, таке "копіювання" досвіду закордонних країн і привело до введення того, що зараз відбувається в Україні.

В Європі, коли певні заходи вводилися, там відразу ж думали над компенсаторами, а у нас поки тільки обмежувачі. Наприклад, у Франції на час карантину відмінили плату за комунальні послуги, в Німеччині більше 300 мільярдів євро держава готова виділити. Ось тут і випливає такий нюанс, що обмежувачі без компенсаторів не працюють. У нашому ж випадку засоби лікування діють гірше, ніж сама хвороба.

Якщо говорити про інші політичні сили, то є дуже цікавий нюанс: в Україні створили Раду з епідемії (по боротьбі з коронавірусом). Але в Раду увійшли Президент, представники Кабміну, але не увійшов жоден представник парламенту. Наприклад, той же Дмитро Разумков, спікер ВР, - його там немає. Хіба що присутні представники окремих комітетів.

В партії ЄС вважають, що посилення карантинних заходів влада використовуватиме, щоб проштовхнути свої закони, зокрема мова йде про земельний закон. За моїми спостереженнями, більшість депутатів не підтримують ініціативу введення надзвичайного стану. Бо ж не зрозуміло - а що це дасть і що вирішить? Ну крім обмежувачів в пересуванні і так далі. Хоча ми спостерігаємо, що вже зараз більшість людей самолізоліровалось. І якщо ще на вихідних ідея введення надзвичайного стану була дуже популярною, то зараз навіть у Президента намагаються виробити якийсь баланс.

З боку влади карантин - це як ще одна спроба прикрити економічні проблеми. Хоча економічні проблеми у нас почалися ще до карантину. Зараз відкрили справу проти Гончарука, це все тому що влада сама розуміє, що відповідальність повинна бути персоніфікована. Варто підняти питання, хто в уряді раніше не вжив заходів, які можна було в вжити. Це якщо у суспільства будуть (а у суспільства будуть) з'являтися питання.

Олександра Решмеділова, український політолог, публіцист, політичний експерт і аналітик

Згущувати фарби і тримати в їжакових рукавицях громадян, щоб щось швидко здійснити - гратися з таким не варто, адже все це тимчасовий захід. Зрозуміло, що ряд політичних гравців по-різному бачать те, як можна використовувати ситуацію.

Все одно в країні, незалежно від коронавируса, весь політичний порядок денний формує партія влади. Хто зараз може використати ситуацію - так це опозиція. Але їх дії полягають якраз у тому, щоб, умовно кажучи, сидіти і чекати, поки поруч по річці пропливе труп твого ворога. Зараз якраз у владі все відбувається в поспіху, і, зрозуміло, що допускаються помилки. На руку це завжди тим, хто в стороні, хто не у відповідальності, і вже потім на цій хвилі вони можуть приходити і говорити, які вони Д'Артаньяни.

Або навпаки на піку якоїсь кризи можуть з'являтися якісь давно забуті кадри. Це ми зараз спостерігаємо з Яценюком. Він зараз медійно всюди присутній і роздає свої "рецепти порятунку". Наскільки це сприймається аудиторією - питання вторинне. Але згадуючи фразу з "Гри престолів": "Хаос - це сходи", стає зрозуміло, що зараз кожен може використовувати ситуацію в своїх інтересах.

Хоча ось вчора, 23 березня, партія Тимошенко заявила, що виходить з опозиції і готова всіляко допомагати владі. Бойко з ОПЗЖ закликає створити якусь коаліцію порятунку і об'єднатися кадровими зусиллями. Хоча я поки з боку влади не бачу особливого бажання об'єднуватися. Навіть незважаючи на те, що у них некомплект у виконавчій владі.

До речі, в одному зі своїх відеозвернень Президент якраз і заявив, що влада повинна "дозагрузитись". Нам поки тільки дали міністра економіки і генпрокурора на минулому позачерговому засіданні. В принципі, у нас неоране поле кадрових рішень і по ним зараз теж питання. Плюс частина порядку денного треба підставити під взаємодія з МВФ. Тому позачергове засідання може бути присвячено не тільки введенню НС, а вірніше так - йому і ряду інших питань, які теж потрібно вирішувати. Я припускаю, що засідання може бути в п'ятницю, 27 березня. Але воно буде не так присвячено коронавірусу, як бажанню нового траншу від МВФ.

Руслан Бортник, політолог, директор Українського інституту політики

Епідемія коронавірусу принесла в суспільство емоцію страху. А коли суспільство налякане, посилюється запит на сильну руку. Мені здається, що за останній тиждень ми чітко бачили, як деякі політики намагаються цей запит розіграти. Сильним намагалися виглядати і Президент, і міністр закордонних справ, сильними намагалися виглядати і лідери окремих політичних партій, які створювали свої ініціативи, виступали зі своїми жорсткими заявами з вимогами. Виходить, у нас зараз йде боротьба за право бути сильною рукою, за право виглядати для суспільства тією людиною, яка наведе стабільність, порядок, забезпечить безпеку людству.

Якщо буде введений НС, цим може скористатися перш за все влада, а якщо бути точніше - певні групи у владі. Наприклад, для перехоплення інформаційного простору, хоча цей процес ми спостерігаємо вже зараз, під час карантину. Зараз ніхто не говорить про корупцію, про війну або про тарифи ЖКГ - це все відійшло на другий план. Влада сьогодні повністю контролює інформаційний порядок денний, а з введенням НС вона отримає законні інструменти для корекції роботи медіа. Влада отримає можливість перехоплювати економічні потоки, хтось отримає можливість чинити сильний тиск на своїх опонентів і конкурентів.

Що стосується опозиції - то так звана "західна" опозиція намагається дискредитувати команду влади, вказуючи на її помилки, тим самим руйнує образ влади. "Східна" опозиція говорить про те, що криза - це найкращий час для завершення війни, це ті умови, при яких політичні проблеми повинні піти на другий план, в тому числі і питання мови.

Андрій Золотарьов, політолог, керівник Центру "Третій сектор"

Будь-яка криза дає не тільки ризики, але і можливості. Можливості влади показати, що вона ефективна і здатна впоратися з будь-якою позаштатною ситуацією, а для опозиції - можливість показати, наскільки неефективна влада. Це зараз, власне, і відбувається. Правда, існує ще й третій варіант. У ситуації з коронавірусом страх стає домінуючим трендом в суспільній свідомості, а це прекрасна можливість для тих, кому закритий вхід до вершин влади з парадного входу, спробувати зайти з чорного входу. Я маю на увазі зараз нашого міністра МВС. Мовою політтехнологів це називається "перехоплення влади", коли він демонструє, що він - точка опори, що він контролює ситуацію.

Що стосується того, введуть чи ні цей НС - я більше схиляюся до того, щоб ні. Оскільки економічні наслідки будуть катастрофічними. Цього четверга, 26 березня, його точно навряд будуть вводити. Оскільки питання №1 - це закон про неповернення ПриватБанку Коломойському. Це ключова умова, яку ставить МВФ в будь-яких переговорах про кредитування. Але я дуже сподіваюся, що НС все ж не буде.

Як раніше писав APnews, поки не зайде мільйон китайських тестів НС по всій території України вводити не будуть. Про це повідомило джерело в Офісі Президента.

Новини партнерів

Іспанія рекордсмен за кількістю смертей від COVID-19 за добу
Київ уріже витрати на 1,4 млрд гривень через коронавірус