Як карантин впливає на економіку: Дубілет презентував наймасштабніший дашборд

Як карантин впливає на економіку: Дубілет презентував наймасштабніший дашборд
Читать на русском

Дашборд показує звіт по 30 показникам в режимі реального часу

Екс-міністр Кабінету міністрів і співзасновник Monobank презентував дашборд про вплив карантину на економіку. Про це APnews повідомляє з посиланням на його заяву в Facebook.

"Це, мабуть, найбільш масштабний та докладний дашборд на цю тему. На ньому можна відстежувати вплив карантину на економіку — загалом понад 30 показників, які оновлюються щоденно/щотижня/щомісячно", - зазначив Дубілет.

Дашборд - це звіт в реальному часі, за допомогою якого зрозуміло, що прямо зараз відбувається з певними показниками і групами показників.

"Тепер можна не гадати, а точно визначити скільки українців повернулось до країни (463 тис. людей), наскільки впав обсяг продажів взуття та одягу в магазинах (-98,6%), як змінюється кількість безробітних (431 тис. людей) та яка з областей найменше втратила доходів до місцевого бюджету", -відмітив розробник.

Розповів, що при створенні використовували показники, за якими можна оцінювати зміни стану захворюваності, міграційних та демографічних процесів, зайнятості, фінансах і торгівлі, а також бюджет і податки.

"Ми отримали офіційні дані з 1 жовтня 2019 року, додали до них зрозумілі візуалізації і об'єднали на одній сторінці", - пояснив Дубілет.

Він сказав, що дашборд буде функціонувати на період карантину та протягом часу, необхідного для відновлення роботи економіки. Незабаром на ньому з'являться нові показники і можливість їх досліджувати більш детально.

Раніше APnews повідомляв, чому зарплата українців зменшиться після карантину. Про це в ексклюзивному коментарі повідомив експерт з економічних питань Олег Пендзин.

Як карантин впливає на економіку: Дубілет презентував наймасштабніший дашборд

Новини партнерів

Міністр роз’яснив, яким чином МОЗ планує уникнути звільнення медпрацівників психлікарень
Ланцюгова реакція. Економіст пояснив, чому зарплата українців зменшиться після карантину