"Я теж була у стосунках": нардеп Ясько розповіла, як закрутила роман із Саакашвілі

"Я теж була у стосунках": нардеп Ясько розповіла, як закрутила роман із Саакашвілі
Читать на русском

Сам Саакашвілі офіційно одружений із Сандрою Руфолс

Після затримання Михайла Саакашвілі в Грузії стало відомо, що він перебуває в романтичних стосунках із нардепом "Слуги народу" Єлизаветою Ясько. Сама дівчина розповіла, що вони довго "приглядались" одне до одного, адже вона перебувала в стосунках з іншим чоловіком. При цьому сам Саакашвілі досі одружений.

Про це APnews пише з посиланням на коментар нардепки Олесі Бацман.

За словами Ясько, грузинсько-український політик досить спокійний у стосунках. Проте у коханні він зізнався настільки емоційно, що "дороги назад вже не було".

"Ми дуже швидко зрозуміли, що доля щось зробила з нами. У нас далеко не відразу почалися відносини, ми дуже довго спілкувалися. На той момент я перебувала в інших відносинах, між мною і Михайлом завжди все було чесно і з повагою один до одного. Всьому свій час", - сказала Ясько.

При цьому додала, що Михайло не відбивати її у хлопця.

"Мої попередні стосунки просто вже закінчилися і після цього я зробила крок, щоб бути чесною з собою і щоб ми були разом", - розповіла нардеп.

Раніше APnews писав, що дружина заарештованого Саакашвілі прокоментувала інформацію про його роман з Ясько. Сандра Руфолс заявила, що новина стала для неї несподіванкою.

Новини партнерів

Росія починає "морозитися", коли заходить мова про саміт "нормандської четвірки" - Кулеба
Київський автовокзал на тлі нових обмежень втратив 40% рейсів: перевізники стали "нелегалами"