"Я тебе на нуль помножу": ТОП-5 найяскравіших цитат Геннадія Кернеса

"Я тебе на нуль помножу": ТОП-5 найяскравіших цитат Геннадія Кернеса
Читать на русском

Редакція APnews висловлює щирі співчуття близьким та рідним Геннадія. У його честь згадуємо найяскравіші його висловлювання, які вже давно стали цитатами і афоризмами.

Сьогодні стало відомо про смерть харківського мера Геннадія Кернеса. Він помер від ускладнень в результаті COVID-19.

Редакція APnews висловлює щирі співчуття близьким та рідним Геннадія. У його честь згадуємо найяскравіші його висловлювання, які вже давно стали цитатами і афоризмами.

Чиновник не раз дозволяв собі публічно матюкатися і не гидував розпинати підлеглих, застосовуючи міцне слівце, яке потім ставало "народним".

"Сучий пес, я тебе на нуль помножу!"

У 2012 році Геннадій Кернес відчитав так директора КП "Міськліфт" Анатолія Кандаурова.

"Ти, Кандауров! Встань! Дивись, сучий пес! Якщо ти - уважно слухай те, що я тобі кажу - ще раз поставишся до своїх обов'язків, ще раз я дізнаюся про те, що ти особисто, як директор, не проконтролював ті обіцянки і зобов'язання, які взяв на себе, я тебе помножу на нуль, тобі ясно чи ні? "- звернувся до нього Кернес.

"На благо міста і всіх харків'ян!"

Це, мабуть, найчастіша фраза Геннадія Адольфовича. Практично у всіх своїх публічних виступах він використовував саме цю "держурную" цитату - чи то передвиборна агітація, чи відкриття школи. Цією ж фразою славиться і його друг Михайло Добкін під час відомого запису передвиборного ролику.

До речі, в цьому відео прозвучало ще кілька відомих фраз Геннадія Адольфовича, який підказував Добкіну, як правильно говорити і що: "Де про швидкі допомоги?" і "Міша, все х**ня, давай по новому".

"Я зламаю вам дві руки і дві ноги!"

У 2013 році Кернес пообіцяв переламати руки і ноги тому, хто приїде до Харкова зносити пам'ятник Леніну. Цитата з його звернення до депутата від партії «Свобода» Ігорю Мірошниченку, вже стала афоризмом.

"Я запрошую вас в місто Харків на площу Свободи, ви ж партія« Свободи», де стоїть пам'ятник Володимиру Іллічу Леніну, і якщо ви тільки спробуєте його зламати, я вам як харківський міський голова кажу: я вам зламаю дві руки і дві ноги" , - сказав мер Харкова.

"Не дай боже комусь заманеться образити ветеранів!"

Кернес завжди з теплотою і ніжністю ставився до ветеранів, на підтвердження цього його коронна цитата. Таким чином він прокоментував бійки на Меморіалі слави 9 травня. Він заявив, що той, хто образить ветеранів - "глибоко про це пошкодує".

"Важливо, щоб всі харків'яни завжди пам'ятали про те, що цей день дав нам можливість жити під мирним небом. Для мене як людини, яка вшановує пам'ять і глибоко поважає ветеранів, це один з найголовніших днів у світ... На ці провокації є свої заходи реагування. І не дай бог комусь заманеться образити ветеранів, я думаю, він глибоко про це пошкодує", - заявив Кернес.

"Ти, кнопка бл**ть!"

У лютому 2019 року мер Харкова Геннадій Кернес на сесії Харківської міськради обматюкав свого колишнього радника Дмитра Марініна, який вимагав не підвищувати ціну проїзду в громадському транспорті. Між ними зав'язалася перепалка, під час якої Кернес прямо в мікрофон сказав:

"Послухай, ти, негідник, ти не вмієш розмовляти з людьми, ти розумієш це чи ні? Виведи свою групу людей звідси. Досить тут нам взагалі вказувати. Хто ти є такий? Ти кнопка, бл**ь".

Читайте також:

Новини партнерів

Від Енніо Морріконе до Михайла Жванецького: знаменитості, які пішли з життя в 2020 році
На Маршаллових Островах сплив човен-привид з кокаїном на 8000000 доларів