"Я цим дуже пишаюся": Зеленський розповів, чому дороги в Україні будують під час пандемії

"Я цим дуже пишаюся": Зеленський розповів, чому дороги в Україні будують під час пандемії
Читать на русском

Зеленський вважає, що інфраструктура дуже важлива у боротьбі з пандемією.

Завдяки новим дорогам карети "швидкої" швидше дістаються до хворих, а пожежники оперативно добираються до місць займань. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю The New York Times, передає APnews.

За словами президента, інфраструктура дуже важлива в боротьбі з пандемією.

"Багато звинувачень на мою адресу, мовляв, під час пандемії я приділяв багато часу інфраструктурі. Зараз люди побачили, що наші швидкі почали добиратися до хворих швидко", – сказав він.

Президент вважає, що відбудовані дороги врятували сотні життів під час лісових пожеж на Луганщині, тому що рятувальники могли дістатися до місць займань за лічені хвилини.

"А зараз не за добу можна доїхати, а з'явилася можливість добиратися за хвилини. Коли гасили пожежі, ми зберегли величезну кількість життів. Зараз ми бачимо, що інфраструктура важлива. Ми вже зробили, й це підтверджено, чотири тисячі кілометрів доріг у цьому році, що перевищує загальну кількість кілометрів доріг, зроблених за попередні 10 років", – пояснив він.

На думку Зеленського, за рік їм вдалося зробити в 10 разів більше, ніж було зроблено за останні десять років в сумі. І він каже, що "цим дуже пишається".

Президент підкреслив, що Україна має шанс за чотири-п'ять років побудувати всі інфраструктурні вузли. Крім того, окремою темою Зеленський виділив будівництво сполучення з окупованими територіями.

"Туди теж тепер добираються гуманітарні вантажі як з України, так і від Червоного Хреста. Там ми просто побудували мости, відкривали КПВВ – контрольно-пропускні пункти, цього не було. Те саме зробили на території, що прилягає до окупованого росіянами півострова Крим. Там теж відкрили сучасні КПВВ, люди приїжджають, вони можуть там отримати всі адміністративні, фінансові послуги, відпочити, прийняти душ", – сказав Зеленський.

Як повідомляв APnews раніше, з COVID-фонду витратили вже 45 млрд гривень: Мінфін розписав витрати.

Новини партнерів

У Харкові п'яний водій в ДТП убив свою дружину
В Одесі новорічну ялинку відкривали з оркестром, феєрверками та "блатним" шансоном