"Я роблю все можливе": Тимошенко виправдалась за "обійми" в листуванні з Єрмаком

"Я роблю все можливе": Тимошенко виправдалась за "обійми" в листуванні з Єрмаком
Читать на русском

Вона пояснила, що спілкується й буде спілкуватись з усіми чиновниками, щоб "змінити ситуацію" та направити стратегію влади на благо держави.

Лідерку фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко журналісти зловили на приязному листуванні з головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком. Політик пояснила свою люб’язність та фразу "обіймаю" тим, що вчиняє в інтересах України.

Про це APnews пише з посиланням на її сьогоднішній коментар у кулуарах Ради на відповідне питання журналістів.

Вона пояснила, що спілкується й буде спілкуватись з усіми чиновниками, щоб “змінити ситуацію” та направити стратегію влади на благо держави.

"Як лідер опозиційної фракції, я буду всі сили докладати, для того щоб і владних чиновників переорієнтувати на те, щоб працювати для країни. Я буду використовувати всі можливості, щоб переконати, поміняти взагалі стратегію, яка сьогодні ведеться в державі. Стратегію, яка віддає наші ресурси, наші можливості, нашу землю, наші фінанси - віддає глобальним фінансовим спекулянтам, а Україні залишає борги і бідність. Тому я буду говорити з усіма чиновниками без виключення, в тому числі й з тими, що при владі - щоб змінити ситуацію", - пояснила Тимошенко.

Нагадаємо, вчора APnews публікував деталі цієї переписки. «Запрошую вас в гості», «Обіймаю!», - це та багато чого іншого лідер опозиційної партії написала найближчому соратникові Зеленського.

Новини партнерів

Від COVID-19 помер зірка культового серіалу "Ліквідація" Юрій Лахін
У Кам'янці-Подільському вщент вигоріло авто депутатки міськради, підозрюють підпал