"Я полетів не інкогніто". Зеленський прокоментував свою скандальну поїздку в Оман

"Я полетів не інкогніто". Зеленський прокоментував свою скандальну поїздку в Оман
Читать на русском

Президент наголосив, що він полетів в Оман до своєю сім'єю, а також для ряду приватних зустрічей з чиновниками цієї країни.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував свою поїздку в Оман, яка відбулася у січні. Він наполягає, що державних зустрічей підчас цієї поїздки не було.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву президента під час прес-конференції у Маріїнському палаці у середу, 20 травня.

Він також нагадав, що поїздка відбулася після нормандської зустрічі (в грудні 2019 року), після отримання 3 млрд доларів від Газпрому 31 грудня 2019 року, після повернення з полону українських в'язнів.

За його словами, в результаті він полетів в Оман до своєю сім'єю, а також для ряду приватних зустрічей з чиновниками цієї країни. Повернувся він звідти так швидко, як зміг, після загибелі українського лайнера в Ірані.

"Але у мене є сім'я. У мене є діти, які полетіли в Оман на відпочинок. Вони мають на це права. І у мене дійсно були заплановані зустрічі на Близькому Сході. Офіс готував багато зустрічей на цьому рівні.

Не інкогніто я полетів, за квитком, як Володимир Зеленський. Я не брав з собою свій офіс, помічників, міністрів. Полетів, ну зустрівся, провели важливі зустрічі. Поводився, як нормальна людина, в цьому і різниця. Просто приватна поїздка, я ще в душ ходжу", - наголосив глава держави.

Як повідомляв APnews, поїздку Зеленського в Оман повністю оплатила його дружина.

Новини партнерів

Нефьодов хоче поновитись на посаді голови Митниці: подав позов до суду
В Україні тимчасово "засекретили" інформацію про причини смерті