"Я народився богом, в мені живе монстр": з'явилося відео з допиту казанського терориста

"Я народився богом, в мені живе монстр": з'явилося відео з допиту казанського терориста
Читать на русском

Він заявив, що у нього немає батьків - він від них відрікся. А свою маму хлопець пригрозив "завалити".

З'явилося відео допиту казанського терориста Ільназа Галявієва. Під час нього він, зокрема, розповів, що "народився богом" і два місяці тому це усвідомив.

Про це APnews пише з посиланням на опубліковане відео.

"Я народився Богом. Просто усвідомив я це не відразу, місяці два тому я це усвідомив. А влітку в мені почав прокидатися монстр. Я всіх почав ненавидіти конкретно, я завжди всіх ненавидів, і ще більше почав ненавидіти", - сказав підліток.

На питання, чи сам він це усвідомив, хлопець відповів, що сам і ніхто йому нічого не говорив. Далі він заявив, що у нього немає батьків - він від них відрікся. А свою маму хлопець пригрозив "завалити".

"Я вперше це сказав своїй мамі, у мене мами немає, я її знайду і просто завалю. Вона мені не мати, у мене немає батьків. Я вас всіх ненавиджу. У мене немає вітчима. Мати, яка мене народила - це не мати. Я від всіх відмовився. Вони все це прекрасно знають, я їх ніколи не називав ні мама, ні тато", - сказав Ільназ.

Як писав APnews, казанському терористу проведуть психіатричну експертизу.

Нагадаємо, зранку 11 травня у школі російської Казані сталася стрілянина. Відомо, що в результаті загинули 7 дітей і вчителька. У лікарні з пораненнями надійшли 19 школярів і 2 дорослих.

Новини партнерів

У Львові затримали матір 2-річної дівчинки, яка розбилася з 8-го поверху
Якщо РФ наважиться на вторгнення до України, буде світова війна - Зеленський