"Я можу бути білим або чорним. Але сірим Не буду ніколи": 10 цитат Дієго Марадони про життя і футбол

"Я можу бути білим або чорним. Але сірим Не буду ніколи": 10 цитат Дієго Марадони про життя і футбол
Ексклюзив
Читать на русском

Дієго Марадона творив не тільки на полі, але і за його межами.

Сьогодні у віці 60 років помер великий Дієго Марадона. За свою кар'єру він створив чимало шедеврів на футбольному полі. Однак і після завершення кар'єри Дієго Армандо не зник з перших шпальт - просто тепер він потрапляв туди завдяки своїм яскравим висловлюванням. У день смерті великого гравця APnews згадує десятку кращих цитат великого Марадони про футбол і про життя.

  1. "Добре, що в світі є гомосексуалісти. Вони залишають нам більше красивих жінок".
  2. "Я можу бути білим або чорним. Але сірим Не буду ніколи".
  3. "У психіатричній клініці, де я лікувався, один вважав себе Наполеоном, а інший - Сан-Мартіном. Мені ж ніхто не вірив, що я - Марадона".
  4. "Знаєте, яким гравцем я був би, якби не приймав наркотики? Просто неймовірним! Наркотики змусили мене пропустити найважливіше: дорослішання дочок. І цього я собі не пробачу ніколи".
  5. "У моїй країні політики збагачуються, а люди не отримують від них нічого. Мені багато разів пропонували піти в політику, а я сказав їм" ні ", тому що я не годжуся для того, щоб красти у людей".
  6. "Всякий, хто обікрав злодія, заслуговує прощення".
  7. "У футболі зараз править велика мафія. Світ тренерів контролюється агентами, а не заслугами того чи іншого фахівця. Я не маю наміру приєднуватися до цього світу".
  8. "Тренери ніколи не перемагають: будь то Марадона, Менотті або Білардо. Справжніми переможцями стають тільки гравці".
  9. "Так, я пішов проти Папи Римського. Це сталося тому, що я приїхав до Ватикану і побачив даху з золота. А потім почув, як Папа говорить про те, що Церква піклується про бідних дітей. Але, чорт візьми, продай дах, зроби хоч щось!".
  10. "З цією системою не було б не тільки моєї" руки бога ". Я вам більше скажу: на ЧС-1990 я рукою вигріб м'яч з-за лінії воріт в матчі проти збірної СРСР. Нам пощастило, що суддя цього не помітив".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Москві у віці 86 років помер сатирик Михайло Жванецький. Ми збирали добірку його найкращих висловлювань про політику і життя. Також ми підготували п'ять кращих цитат Армена Джигарханяна про Росію й Україну.

Новини партнерів

"Рука бога" і "гол сторіччя": ТОП-10 кращих голів Марадони
В Бразилії автобус з робітниками протаранив вантажівку: понад 40 загиблих