"Я кричала і плакала!": Під Києвом лікарі "швидкої" жорстко познущалися над породіллею

"Я кричала і плакала!": Під Києвом лікарі "швидкої" жорстко  познущалися  над породіллею
Читать на русском

Пекельна поїздка породіллі супроводжувалася численними ударами грудьми, животом та іншими частинами тіла.

Під Києвом лікарі фастівського пологового будинку жорстко познущалися над породіллею. Про це повідомляє APnews з посиланням на пост постраждалої Олени Дяченко в Facebook.

За словами жінки, напередодні пологів її повинні були транспортувати до Київського обласного госпіталю. Заплативши 800 грн, що б водій заправив карету "швидкої", дівчина опинилася в крижаній машині без опалення. Лікар, який повинен був супроводжувати Дяченко, вирішив сісти біля водія.

Однак найстрашніше почалося попереду.

«Замість того, що б поїхати нормальною дорогою, водій поїхав якимись полями, вбиваючи мою дитину: мене трясло, кидало і три рази повністю лежачу відірвало від ліжка, підкинуло догори і вдарило всім тілом. Я пристойно вдарилася грудною клітиною, про живіт я взагалі мовчу! Лікаря зі мною не було, була стороння жінка, яку ми і повезли спеціально по цій дорозі, щоб висадити», - розповіла Олена Дяченко.

Після того, як незнайомка висадилася з машини, лікар швидкої і надалі продовжила сидіти біля водія. Породілля залишилася одна з «якоюсь бабою». Прибувши до Києва, водій не поїхав одразу до госпіталю і припаркував карету "швидкої" допомоги між якимись гаражами, щоб згадана бабуся вирішила свої особисті питання.

«Я плакала і кричала, що б мене везли до лікарні, що мені погано, що мене три рази підкинуло і вдарило. Коли я зрозуміла, що за мої ж 800 грн ніхто мене до лікарні зараз везти не буде, що ми чекаємо бабку і нам тепер ще більше їхати по часу, що можливо від ударів плацента відшарувалася до кінця і моя дитина зараз в мені гине, ось тоді у мене почалася паніка і істерика. Лікар на мене дивилася, але з кабіни водія не вийшла», - додала жінка.

Згодом породіллю все ж таки довезли до Київського обласного госпіталю. Місцеві лікарі, дізнавшись, що її «везли як худобу», почали з'ясовувати, чи не загинула її дитина. На щастя, все обійшлося і жінка успішно народила малюка.

Що кажуть у фастівському пологовому будинку?

Головний лікар фастівської лікарні Андрій Герцун частково заперечує заяву Олени Дяченко. За його словами, "швидка" лікарні перебуває у нормальному стані, а пічка завжди включена. Що стосується підвезення медперсоналу, то тут у лікаря знайшлося виправдання: лікарні банально не вистачає машин, а 800 грн - це половина вартості транспортування пацієнта до столиці.

Пізніше Олена Дяченко відреагувала на виправдання фастівської лікарні і написала наступне:

"Мені шкода лікарів, які повинні працювати під вашим нікчемним керівництвом! Вони могли б зробити більше БЕЗ вас! Вони заручники вашої ганебної "політики"! Серед них багато хороших людей. У пологовому ВСІ хороші! Ви зробили ситуацію абсурдною і своїм брудним постом-виправданням тільки нацькували народ Фастова на лікарів. Вам за це відповідати ....", - зазначила постраждала.

Раніше APnews повідомляв, у Києві охорона супермаркету побила чоловіка через шматок масла.

Новини партнерів

В Житомирі кандидат в депутати розвісив дзеркала зі своїм прізвищем
У Києві чоловік надзюрив на портрети на Алеї Героїв Небесної Сотні: його розшукує поліція