«Я достатньо прожив»: Лукашенко висловився про свою втечу з Білорусі

«Я  достатньо прожив»: Лукашенко висловився про свою втечу з Білорусі
Читать на русском

У майбутньому президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв піти зі своєї посади.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, чи збирається тікати з країни. Про це повідомляє APnews з посиланням на Белта.

"Але якщо хтось думає, що я зараз зібрався і згвинтив ... Слухайте, були ситуації, може бути, коли хтось і тремтів. Але ось генерали сидять, які постійно зі мною стикалися, бачили, що у мене навіть волосся не здригнулося. Слухайте, у нас було і складніше, у нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу приїжджали у середині 90-х, ці кадри є. Штурмом намагалися взяти Будинок уряду, розбивали намети на Жовтневій площі. До цього часу пам'ятаю, як це було. Ми це все пережили", - заявив політик.

Також Олександр Лукашенко підкреслив, що рано чи пізно він піде зі своєї посади, проте втікати з країни він не збирається.

"Президент ніколи не тікав і бігти не збираюся. Я прожив достатньо в цьому житті ... Це не означає, що я буду посинілими пальцями, як говорив, триматися за це крісло. Ні. Політика - це не тільки президент. Ми з вами рано чи пізно підемо з цих посад, але ми не підемо від збереження того, що ми зараз зберегли», - додав політик.

Раніше APnews повідомляв, Лукашенко позловтішався з поразки партії Зеленського на виборах.

Новини партнерів

Зруйновані будинки та люди в паніці: Туреччину сколихнув потужний землетрус, а після накрило цунамі
Через боротьбу з КСУ Зеленському загрожує імпічмент, а депутатам - кримінальні справи, - юрист