"Я був готовий померти": Максим Кривош в суді розповів, навіщо захопив автобус із заручниками

"Я був готовий померти": Максим Кривош в суді розповів, навіщо захопив автобус із заручниками
Читать на русском

"Луцький терорист" відмовився встати перед судом, аргументуючи це тим, що не поважає тих, хто його судить.

Сьогодні "луцькому терористові" Максиму Кривошу обирають запобіжний захід у суді. Перед засіданням підозрюваний дав перші коментарі з приводу того, що сталося, журналістам.

"Умова була виконана єдиною людиною, Зеленським", - говорить Кривош в суді. Він заявив, що не ображається на Зеленського за те, що той видалив відео. Зазначає, що відео Президента встигли подивитися і скачати достатня кількість людей.

"Я стріляв спеціально над головами, тому що 10 годин ніхто не збирався виконувати жодної вимоги. Я сподівався, що хоча б хтось із 24 людей у ​​списку виконає мої умови. Хоча б той же Шевчук .. Весь такий сам з себе красивий. Запис же можна було прибрати потім. Але єдиний тільки Зеленський зателефонував, ми поговорили і він зробив, і потім видалив відео", - сказав Кривош.

Зазначив, що захоплення автобуса не було спонтанним, але заявив, що спільників у нього немає, а інформація про це - вигадки спецслужб.

"Пишуть, що я лежав в дурці, час розставить все на свої місця і ви подивитесь - де правда, а де брехня. Захопити автобус - це дієвий метод, а основний терорист - це держава... День антисистеми - це день, коли ти нічого не боїшся, віриш в себе, а не тим, хто керує цією системою. Коли ви самі себе не обманюєте, а говорите хоча б один день правду - це день антисистеми. Час покаже, чи досяг я свого", - розповів "луцький терорист" перед засіданням.

Сказав також, що в поліцейського не стріляв.

"Я стріляв, але не в нього. Я стріляв над головами. Я здався сам. Ніякого не було штурму. Здався сам і випустив заручників. Я був готовий померти тоді...", - сказав Кривош.

Відзначимо, що самі журналісти задавали питання в хаотичному порядку. Тому і Кривош збивався у відповідях - починав відповідати на одне питання, і закінчував відповіддю на інше.

"Я хотів, щоб ми всі перестали обманювати себе, коли я говорю "ми", я маю на увазі і себе теж. Я не краще, ніж ви. Я Максим Поганий, тому такий і псевдонім", - сказав в кінці підозрюваний.

Засідання почалося о 15:10. "Луцький терорист" відмовився встати перед судом, аргументуючи це тим, що не поважає тих, хто його судить. І буквально відразу ж захист Кривоша попросив 5-7-хвилинну паузу. О 15:25 засідання відновилось. Онлайн-трансляція:

Читайте також:

Новини партнерів

У Києві ряд вулиць та скверів отримають нові назви. Повний список
Екс-тренер "Шахтаря" Луческу очолив київське "Динамо"