WBC опублікував рейтинг боксерів в новій ваговій категорії: в ТОП-10 жодного українця

WBC опублікував рейтинг боксерів в новій ваговій категорії: в ТОП-10 жодного українця
Читать на русском

Ця вага ідеально підходить Олександру Усику.

Порівняно недавно Всесвітня боксерська рада WBC представив нову вагову категорію - бріджервейт. А зараз стала відома і перша десятка боксерів в новій категорії. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт WBC.

У рейтингу не знайшлося місце жодному українському боксеру, хоча екс-чемпіон світу в крузервейті Олександр Усик відмінно підходить під вагові обмеження нової категорії. Проте, кримчанин явно націлений продовжувати виступи в супертяжах, давши на відкуп бріджервейт іншим бійцям.

Так, перше місце в рейтингу зайняв колумбійсько-канадський боксер Оскар Рівас. У трійку також входять бельгієць Ріад Мері і Кевін Лерена з ПАР. Повністю ж ТОП-10 виглядає наступним чином:

  1. Оскар Рівас (Колумбія/Канада)
  2. Ріад Мері (Бельгія)
  3. Кевін Лерена (ПАР)
  4. Дмитро Кудряшов (Росія)
  5. Євген Романов (Росія)
  6. Брайант Дженнінгс (США)
  7. Артур Шпилька (Польща)
  8. Ален Бабич (Хорватія)
  9. Джоел Тамбве Джеко (Бельгія)
  10. Шігабудін Алієв (Росія)

Нагадаємо, що нову вагову категорію WBC вирішили ввести, щоб розвести елітних супертяжів, які набирають монструозні ваги від боксерів легше. Також ми повідомляли, що назва для нової категорії - "бріджервейт" - не тільки символізує міст, який повинен з'єднати крузервейт і хевівейт. Вагу також назвали на честь шестирічного Бріджера Уокера, який врятував свою молодшу сестру від нападу німецької вівчарки.

Новини партнерів

Різких стрибків курсу валют в Україні не буде - нардеп
Під Одесою молода жінка задавила трирічну дівчинку: фото