В'ятрович назвав дату допиту в ДБР і розповів свою версію про "елітний банкет" на форумі по Голодомору

В'ятрович назвав дату допиту в ДБР і розповів свою версію про "елітний банкет" на форумі по Голодомору
Ексклюзив
Читать на русском

Володимир В'ятрович зазначив, що справа відкрита за ініціативою народного депутата від "Слуги народу" Макса Бужанського.

Допит колишнього керівника Національного інституту пам'яті Володимир В'ятровича відбудеться 28 квітня о 11:00. Про це в ексклюзивному коментарі APnews повідомив екс-глава Інституту нацпам'яті.

За його словами, справу відкрито за ініціативою народного депутата від "Слуги народу" Макса Бужанського.

"Допит буде 28 квітня об 11:00. Я йду як свідок, але це справа з ініціативи депутата Бужанського, яка пов'язана з організацією Міжнародного форуму пам'яті жертв Голодомору у 2018 році", - зазначив В'ятрович.

При цьому він вказав, що це був Міжнародний форум, на який приїхали іноземні делегати.

"Це був Міжнародний форум і бачити в ньому тільки банкет? Зрозуміло, що люди, які приїхали з-за кордону повинні мати можливість, в тому числі й повечеряти, харчуватися. Але бачити тільки це може, напевно, тільки духовно бідна людина. Згідно процедур, передбачених законодавством, були проведені на ProZZoro торги, а надавав послуги той, хто виграв ці торги. Документи у нас є і будь-яких сумнівів щодо нормальності реалізації цього проекту у мене немає. Він цей банкет придумав. Була Міжнародна конференція, в рамках цієї конференції люди їли. Назвати це банкетом - це дуже брутально", - пояснив колишній керівник Інституту

На його думку, Бужанський відстоює свої переконання.

"Я думаю, що його турбує сама тема Голодомору, тому що це злочин радянського тоталітарного режиму. Як відомо, Бужанський прихильник всього радянського й очевидно намагається робити все, щоб в Україні та у світі не говорили про це", - підсумував В'ятрович.

Як раніше повідомляв APnews, колишнього керівника Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича викликали на допит в Державне бюро розслідувань.

Новини партнерів

Петрашко анонсував запровадження державного регулювання цін на низку товарів
Стало відомо, де і коли має відбутись наступний обмін полоненими на Донбасі