Всі вже скучили: спікер "Бессарабки" розповіла, що продають і кого пропускають на ринок

Всі вже скучили: спікер "Бессарабки" розповіла, що продають і кого пропускають на ринок
Ексклюзив
Читать на русском

Поки відкрито приблизно десять торгових точок, а люди в основному купують м'ясо і сало

Бессарабський ринок в Києві відкрився в четвер, 7 травня, після тимчасового припинення роботи через карантин. Про це повідомила речник Бессарабського ринку Яна Мірошник ексклюзивно для APnews.

Вона зазначила, що поки відкрито приблизно десять торгових точок, а люди в основному купують м'ясо і сало.

"Ми відкрилися вчора, з 9 ранку. Ми почали працювати, наші точки виклали свій товар. Продавців точок торгових ще трохи, близько десяти, покупців сьогодні набагато більше, ніж вчора, але в основному всі йдуть за м'ясом і за салом. Тому що все вже скучили, воно у нас якісне, і всі чекали в першу чергу саме м'ясо. З кожним днем, ми думаємо, точок буде більше, тому що люди вже самі хотіли виходити на роботу, тому що ми всі розуміємо, яка ситуація. Нам потрібно заробляти гроші", - сказала Мірошник.

Спікер Бессарабського ринку зазначила, що всі норми дотримуються: є маски, рукавички і дезінфектори. Також всім відвідувачам міряють температуру.

"Все норми у нас враховані, ми все дотримуємося, як ви самі бачили. І рукавички є, і маски дають, температуру міряють - допустима до 37, якщо більше, ми не пропускаємо. У нас на обхідних групах автоматичний дезінфектор. На ринку проводиться дезінфекція, ми готувалися дуже ретельно і заздалегідь. Витрачено близько 5-10 тисяч гривень на закупівлю антисептика, масок, рукавичок, захисних екранів, плівки, термометрів, дезінфекторів", - уточнила вона.

Як повідомляв APnews раніше, уряд послабив карантинні обмеження і дозволив підприємцям на ринках відновити свою роботу з вівторка, 5 травня.

Новини партнерів

Медреформу відміняти не будуть, просто перерахують тарифи, - Радуцький
В українських СІЗО з'явилися платні камери: хто зможе скористатися та скільки коштує