Всі внутрішньопартійні розбірки в ОПЗЖ - справа рук Льовочкіна за дорученням Єрмака - Тимощук

Всі внутрішньопартійні розбірки в ОПЗЖ - справа рук Льовочкіна за дорученням Єрмака - Тимощук
Читать на русском

Експерт вважає, що Сергій Льовочкін порадив Зеленському або Єрмаку ввести санкції проти трьох новинних каналів.

Всі внутрішньопартійні розбірки в "Опозиційній платформі - За життя", все поливання брудом Медведчука - це наслідок прямого співробітництва одного з лідерів ОПЗЖ Сергія Льовочкіна з главою Офісу президента - Андрієм Єрмаком.

Відповідну думку висловив експерт Савелій Тимощук в Facebook.

"Уже давно ні для кого не секрет, що Єрмак завів до Офісу президента людину Льовочкіна - Михайла Подоляка. Навіщо підписувати таке призначення, знаючи який шлейф нечистот за ним тягнеться? А тому що Єрмак не має достатньо політичного досвіду і часто звертається за порадами до Льовочкіна , якому все одно на кого працювати і з ким грабувати країну - з Януковичем, з Порошенком, а тепер і з Зеленським. Ні для кого не секрет, що Льовочкін днює і ночує в ОП, думаючи, як би догодити Зеленському.

Пам'ятайте, як Льовочкін злив вибори в Одесі? Нагадаю, Льовочкін просто злив кандидата від ОПЗЖ Скорика у другому турі, в обмін на хлібну посаду в Одеському припортовому заводі, який грає ключову роль для газового бізнесу Фірташа", - пише Тимощук.

Експерт вважає, що саме Льовочкін порадив Зеленському або Єрмаку ввести санкції проти трьох новинних каналів.

"Ще одним подарунком Льовочкіна Єрмаку можна назвати новинні випуски на каналі "Інтер". Всі новини на "Інтері" йдуть чітко за повісткою Банкової, повторюють їх тези, показують Зеленського в позитивному ключі. На "Інтері" фактично не було критики рішень РНБО про незаконні санкції щодо Медведчука і Козака. А про закриття каналу "Перший Незалежний" там взагалі "не чули". Цілком імовірно, що Льовочкін і порадив Єрмаку/Зеленському закрити три канали Медведчука, щоб збільшити аудиторію новин на "Інтері".

А зараз, Льовочкін, за вказівкою Єрмака, розвалює єдину сильну опозиційну партію країни, і організовує кампанію по поливання брудом Медведчука.

Дрібні махінатори Льовочкін і Єрмак планують віджати партію і змінити її ідеологію на більш лояльну до Офісу президента", - вважає Савелій Тимощук.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У МОЗ розповіли, чому Pfizer не буде проходити лабконтроль в Україні та кого ним вакцинують
8500 замість 170000 грн: Рада суттєво зменшила штрафи за нерозмитнені "євробляхи"