Всі регулярні пасажирські перевезення через кордон припиняться опівночі - ДПСУ

Всі регулярні пасажирські перевезення через кордон припиняться опівночі - ДПСУ
Читать на русском

Державна прикордонна служба України повідомляє, що із 00:00 17 березня 2020 року в Україні скасовуються усі міжнародні регулярні рейси – авіа, залізничні та автобусні.

Рада національної безпеки і оборони рекомендує громадянам України утриматися від виїзду за кордон, а тим, хто наразі перебуває за межами країни – повернутися, - повідомляє пресслужба ДПСУ.

"Для громадян України, які подорожують власним транспортом, працюватиме лише частина пунктів пропуску. Крім цього – повністю припинене пішохідне сполучення", - зазначили прикордонники.

У ДПСУ також закликали користуватися інтерактивною мапою на сайті Держприкордонслужби, де показано діючі пункти пропуску.

"Варто поцікавитись і роботою пунктів пропуску на суміжній стороні, адже більшість сусідніх країн обмежили або заборонили в’їзд для іноземних громадян, а також пасажирські перевезення", - йдеться у повідомленні.

Всі регулярні пасажирські перевезення через кордон припиняться опівночі - ДПСУ

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський закликав уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення, а також роботу метрополітенів, у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Крім того, Володимир Зеленський в новому відеозверненні закликав відповідні державні структури забезпечити доплату до пенсій на період карантину та заходів щодо боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Новини партнерів

Ще дві країни через коронавірус ввели режим надзвичайного стану
Усі органи держвлади мають продовжити роботу у звичайному режимі - Зеленський