"Все працює, але через ср*ку": Лідер гурту "Друга ріка" Харчишин опинився в лікарні з підозрою на коронавірус

Валерій Харчишин
Читать на русском

Валерій Харчишин поділився досвідом тестування на Covid-19, яке йому довелося зробити через всі наявні симптоми хвороби після повернення з Італії.

Лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин опинився у лікарні в Білій Церкві з підозрою на коронавірусну інфекцію. Захворювання не підтвердилось, проте за рентгеном у нього виявили односторонню пневмонію. Про це артист повідомив на своїй сторінці у Facebook, де детально описав власний досвід тестування на Covid-19.

За словами Харчишина, йому довелося пройти перевірку у зв’язку з тим, що він повернувся з Італії в період спалаху епідемії та мав усі наявні симптоми захворювання.

"Я один з тих хто опинився у групі ризику, повернувшись з Італії в період спалаху епідемії і згодом відчув усі симптоми вірусу описаного в анамнезах COVID-19. Відповідно, порадившись зі страховою, було рекомендувало звернутися до "швидкої".

...Обстеження та госпіталізація є вимушеним, а не обов’язковим кроком і стала для мене єдиною опцією, бо у "багажнику": сухий кашель, задишка, температура, високий тиск, контакти з потенційно зараженими в італійській лікарні, відвідані аеропорти у Мілані, Римі, Турині, Празі та подорож за кермом з Ломбардії до Лігурії зупинками у людних місцях. Знову ж таки, подорож - не для розваги", - йдеться у повідомленні Харчишина.

Лідер гурту висловив неабияке обурення через інструкцію чиновників МОЗ і ОДА щодо дій у разі виявлення підозр на коронавірус, оскільки у інфекційному відділенні білоцерківської лікарні, куди доставили Харчишина, не виявилося відповідних тестів. Всі аналізи мали відправлятися до спецлабораторії Києва, що знаходиться за 100 кілометрів. Фактично, туди, звідки приїхав артист.

"Мій аналіз опинився першим, що досліджували. Скажу - все працює, через ср*ку, але працює... Можливо це тільки початок, тому так важко дається перший урок", - наголошує Лідер гурту "Друга ріка".

Зазначається, що аналіз на наявність коронавірусної інфекції виявився негативним.

Також у повідомленні йдеться, що за період триденного перебування артиста у лікарні Білої Церкви, жодного нового "хворого" не привезли.

Як повідомляв APNews, коронавірус підхопила українська акторка та "дівчина Бонда" Ольга Куриленко.

Новини партнерів

Поліція буде контролювати громадський транспорт під час карантину
Кличко назвав точний час закриття метро у Києві