ВР в цілому ухвалила законопроект про об’єднання нової митниці

ВР в цілому ухвалила законопроект про об’єднання нової митниці
Читать на русском

275 нардепів проголосували за об'єднання нової митниці в єдину юридичну структуру.

У вівторок, 14 січня, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект № 2318-1 про об’єднання нової митниці в єдину юридичну структуру. Відповідне рішення підтримали 275 народних депутатів України, передає кореспондент APnews.

Законопроект № 2318-1 про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України передбачає внесення змін до законодавства України - удосконалення структури управління у сфері державної митної та податкової політики в Україні, з урахуванням утворення Державної митної та Державної податкової служб України.

За словами автора законопроекту, він запроваджує новий формат діяльності Держмитслужби та Державної податкової служби України як єдиних юридичних осіб, у зв’язку з чим їх територіальні органи будуть здійснювати діяльність не як юридичні особи публічного права, а як відокремлені підрозділи.

Крім цього, законопроектом передбачено узгодження положень законодавчих актів України у зв’язку із проведенням реформи митних та податкових органів.

Під час підготовки до другого читання комітет з питань фінансів, податкової та митної політики опрацював 116 правок, більшість з яких були враховані.

Нагадаємо, 3 грудня 2019 року парламентарі ухвалили за основу проект закону № 2318-1 про об’єднання нової митниці в єдину юридичну структуру.

Новини партнерів

Суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Окуєвої
У Чернігові ухвалено вирок щодо двох осіб, які вбили подружжя під час окультного обряду