Вперше за 20 років: Луческу повторив сумне досягнення Лобановського

Вболівальники киян явно не задоволені таким досягненням.

У матчі Ліги Чемпіонів "Динамо" - "Барселона" кияни повторили сумнівне досягнення 20-річної давності. Про це APnews повідомляє з посиланням на Tribuna.com.

Після дуже непоганої гри в першому таймі, в другій половині зустрічі динамівці "посипалися" і пропустили чотири голи. Виявилося, що в останній раз чотири голи за 45 хвилин київський клуб пропускав цілих 20 років тому.

Це сталося 18 жовтня 2000-го року в матчі "Андерлехт" - "Динамо". Тоді, правда, кияни пропустили чотири в першому таймі, а сам матч закінчився з рахунком 4: 2 на користь бельгійців. Тоді тренером киян був Валерій Лобановський.

Відзначимо, що в тому розіграші Ліги Чемпіонів кияни набрали чотири очки, фінішувавши на останньому місці в групі G. Крім "Андерлехта" суперниками "Динамо" були "Манчестер Юнайтед" і ПСВ.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що матч "Динамо" - "Барселона" проходив без глядачів на трибунах. Однак один уболівальник на стадіоні все-таки був - ним виявився мер Києва Віталій Кличко.